O taneční hudbu se postarali muzikanti z Union z Heřmanovy Huti, bohatá tombola nabízela dvě stovky různých cen. „Deset hlavních cen se losovalo o půlnoci, šlo převážně o různé elektrospotřebiče. Jinak jsme měli také stovku poukazů na kapry, ty si výherci mohou vyzvednout u podzimního výlovu. Nechyběly také rybářské potřeby, autopotřeby a další,“ uvedl Jaroslav Cígler.

Mezi šťastnými výherci hlavní ceny byl i stříbrský Pavel Vacigar. „Vyhrál jsem rychlovarnou konvici, ta se vždycky hodí. Na plesy většinou nechodím, jen na tento rybářský, a když už někdy něco v tombole vyhraji, tak je to kapr, letos prvně mám větší cenu,“ usmíval se Vacigar. „Rybářský ples je jeden z těch pohodovějších, není tu přecpaný parket, je tu naše generace, hraje tu kapela, kterou mám rád a celkově je to ples, kde se vždycky dobře bavím,“ dodal Vacigar.

Rybářský svaz připomíná, že se blíží výroční schůze. Ta se bude konat 19. března ve stříbrském kině Slávia. Výherci poukazů na kapry si je mají schovat do podzimu a pak si za ně přijet vybrat ryby při výlovech sytenského a výrovského rybníka.