„Zhruba polovinu cen tvořily poukazy na odběr kaprů v době výlovu na rybnících Výrov a Sytno, další ceny byli od sponzorů. O půlnoci jsme také losovali deset hlavních cen,“ uvedl jeden z oragnizátorů Ladislav Jarabica. „Takový ples připravujeme prakticky od října. Sami si jistě umíte představit, jaká je to zábava po večerech trhat lístky do tomboly, kroutit je do ruliček a strkat do plastových kroužků, a to jsem jich dělal dva tisíce,“ dodal Jarabica a připomněl, že dříve se jich dělal i dvojnásobek.

V tombole se kromě stovky kaprů daly vyhrát i různé věco do domácnosti. „Tak já si nemohu stěžovat, měl jsem deset lístků a vyhrál jsem dvě košťata a naviják, obojí se hodí, naviák si dám na prut a košťata poputují ke kamarádovi na chalupu,“ řekl Petr Roman ze Stříbra.

Jiní si mohli koupit i pětinásobek lístků, přesto štěstí neměli. „Máme celkem padesát lístků a představte si, ani na jeden jsme nevyhráli,“ smáli se Gábina a Petr Gajdošíkovi. „Prostě asi máme spíše štěstí v lásce, jsme spolu už řadu let. Dnes jsme po dlouhé době někam vyrazili, máme hlídání pro děti, tak si to musíme užít a pořádně si zatancovat,“ vychutnávali si plesový večer manželé Gajdošíkovi ze Stříbra.