Tachovský společenský sál Mže se ve čtvrteční podvečer zaplnil do posledního místa, diváky a posluchače přitáhl improvizovaný pořad volně navazující svým stylem na televizní talk show Všechnopárty. „Rozdíl mezi tou televizní a tou dnešní je v tom, že do té televizní si zvu tři hosty, zde mám jen jednoho. Ten ale vydá za tři," uvedl moderátor a scénárista pořadu Karel Šíp. „Připravili jsme se na to, abychom věděli, co vás v Tachově zajímá a na co byste chtěli znát od nás odpověď. Máme zde sešit, do kterého můžete napsat své dotazy," pověděl dále a sešit téměř celý dvouhodinový pořad putoval mezi diváky.

Častý dotaz, který se podle Šípa pravidelně opakuje, je mířen na konec jejich kariéry. Odpověď tedy přišla hned v úvodu pořadu. „Připravil jsem si dokonce dva konce kariéry," podotkl Náhlovský, s tím, že jeden byl optimistický a jeden pesimistický. „Ten optimistický mi už bohužel nevyšel, kdyby to vyšlo, tak projev na Hradě jsem měl já," rozesmál sál.

Na závěr dostal prostor i zmíněný sešit s dotazy diváků. Jeden mířil na téma facebooku. „Nevím prakticky o čem je řeč, jen vím, že něco takového existuje," řekl Šíp na adresu internetové sociální sítě. „Semnou si dokonce někdo na facebooku píše. Založil si falešný profil, to se tak dělá. Když si chtějí psát…" dodal Náhlovský. Celý večer se nesl v duchu přirozeného a humoru, charakteristického pro tuto dvojici a akci navštívilo bez mála pět stovek diváků.