Již druhé vystoupení Karla Šípa v Tachově sledovalo přes dvě stě třicet návštěvníků. „Poprvé se pan Šíp u nás představil s pořadem Všechnopartička, rok dva zpátky. Minipárty je vlastně taková navazující show," vysvětlila Deníku Jaroslava Wanková, pracovnice Městského kulturního střediska Tachov.

Minipárty je volnou alternativou oblíbeného pořadu Všechnopárty, který je k vidění v televizi. S touto show navštívil Šíp i prkna tachovského sálu. Nepřijel ovšem sám. Celý večer ho doprovázel známý komik Josef Alois Náhlovský. A kombinace těchto dvou osob byla opravdu zajímavá.

Po sedmé hodině večerní se již sál propadl do přítmí a světla se soustředila na přicházejícího baviče. Karel Šíp začal svou show písní o tom, jaké by to bylo být prezidentem.

Ostatně, téma prezidentství ať ze strany Karla Šípa, nebo Josefa Náhlovského bylo pro večer stěžejní a různé fórky například o Náhlovského kandidatuře provázely diváky celou dobu. Oba hlavní aktéři také zavzpomínali na začátky své kariéry, nebo na různé příběhy z natáčení. Všechny sklidily obrovský úspěch a až na pár zadních řad se zaplněný sál doslova prohýbal smíchy po celé trvání představení.