Právě na první jmenovanou skupinu přišla většina místních posluchačů, jelikož zpěvák Miroslav Patočka pochází právě ze Stříbra. Půlroční pauza skupiny se zjevně vyplatila, nově přibyl bubeník Martin a vznikl nový singl Indie. Miroslav Patočka, který zpívá s neméně skvělou Terezou Lavičkovou se právě vydávají na evropské turné, které zahájili právě v domovském Stříbře. Jejich cesta pak směřuje na známá místa, Bratislava, Salzburg, Berlín a další větší města.

V prostorách Besedy ve Stříbře vystoupila kapela Teepee.

"Kromě vystupování pro zcela nové publikum v zahraničních městech se těším na představení nových skladeb a aranží těch doposud známých domácímu publiku. Věřím, že pro nás toto turné bude dalším důležitým krokem vpřed a že své fanoušky příjemně překvapíme,“ uvádí zpěvák kapely Miroslav Patočka.

Mezi posluchači byla i Marie Sziliová ze Stříbra. "Jsou opravdu skvělí, já už na nich jednou byla, to hráli v kostele a byla to úplně jiná akustika. Rozhodně je to skvělá kapela a bude jistě moc slavná. Tu druhou moc neznám, ale poslechově je je také moc dobrá," uvedla posluchačka.

Martina Sihelská