Na ten přišlo na pět desítek dětí z obce i okolí. „Je úplně plný sál, takže kolem sto padesáti lidí tu asi bude. Rok od roku máme vyšší návštěvnost,“ uvedla starostka obce Miloslava Svobodová. „Dnes nám tu pomáhají také pracovnice z Domu dětí a mládeže ve Stříbře. Ty připravily pro děti program plný her a soutěží. Všechny děti pak dostanou sladkosti,“ dodala starostka.

Soutěžit přišla také desetiletá Marie Spieváková z Vranova. „Jsem tu za květinovou vílu, masku mi pomohla připravit babička se sestrou. Jen klobouk je koupený,“ usmívala se víla. „Jsem zvědavá, která maska vyhraje, kdybych to byla já, tak bych se o dort podělila,“ řekla ještě Spieváková.

Dorty brzy změnily majitele a pochutnaly si na nich myšky. „Upekly nám je maminky paní Havlová a Plocarová. Moc jim za to děkujeme,“ řekla Svobodová.
Soutěže a hry děti úplně pohltily. „Všichni si vyzkoušeli kroužení obručí, country tanečky, stavbu hradů nebo různé soutěže s nafukovacími balónky,“ řekla Jiřina Hošťálková. Vstup měly děti zdarma a na sále si rodiče mohli koupit také tombolu a vyhrát některou ze zajímavých cen.