VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: STŘÍBRO

Mezinárodní projekt zlepší podmínky pro chodce

Stříbro – Studie průchodnosti městem a celkové situace z pohledu chodců a případné zlepšení. Tak by se dal v rychlosti popsat projekt CityWalk, do kterého se krom dalších měst zapojilo také Stříbro.

Balynka pátrala ve Stříbře

Stříbro – Do Stříbra zavítal soubor Divadla Dětí při Karlovarském hudebním divadle, aby zde v pondělí odehrál dvě představení pohádky O Balynce, dobrém štěněti.

Kontrola odhalila jeden nelegální pobyt

Stříbro – Šestnáct ubytovacích zařízení a téměř tři stovky zkontrolovaných osob cizí národnosti. Takové jsou prvotní výsledky rozsáhlé pobytové kontroly ve Stříbře.

První návrhy na využití veřejného rozpočtu

Stříbro – O možnosti využití části městského rozpočtu na nápady od občanů, takzvaném Participativním rozpočtu jsme již informovali.

Harlej se v rámci nového turné chystá také do Stříbra

Stříbro – Rock&Pop turné 2018. Tak je nazvána nová štace oblíbené české rockové party Harlej.

Studenti gymnázia mají za sebou Barevný týden

Stříbro – Na té vaší škole to žije, slýchávají často studenti stříbrského gymnázia od rodičů i přátel.

Studenti poznají, jak funguje společenská odpovědnost firem v Británii

Stříbro – Jak se žije a pracuje ve Velké Británii. To si na přelomu února a března vyzkouší dvacítka studentů Obchodní akademie Stříbro. Do Londýna odjedou na dva týdny.

Stříbrští včelaři loni vyprodukovali 23 tun medu

Stříbro – Na výroční valné hromadě se sešli členové stříbrské základní organizace Českého svazu včelařů. Jednání se uskutečnilo v Těchlovicích.

Sobotu zakončili s revivalem v Besedě

Stříbro - Sobotní oslavy masopustů mohli lidé zakončit na masopustních zábavách, u televize nebo také s kapelou Wanastovi vjecy revival, která vystupovala ve stříbrské Besedě.

O části městských peněz rozhodnou sami lidé

Stříbro – Možnost rozhodnout o určité části městského rozpočtu podle svého. S tímto návrhem již dříve přišli zástupci města Stříbra.

Kurzy dětem odhalily základy technologických postupů

Stříbro – Kurz nazvaný Žáci objevují techniku skončil na Základní škole Gagarinova ve Stříbře. Školáci obdrželi potvrzení, že kurz absolvovali a odnesli si kromě certifikátu také předměty, které v rámci této akce vyrobili.

Obrázky ze soutěže přiblíží život v pěstounské rodině

Stříbro – Výlohy Městského úřadu ve Stříbře na jeden měsíc ozdobí obrázků dětí, které se zúčastnily výtvarné soutěže Můj život v pěstounské rodině.

Hasiči zachraňovali tři lidi z průrvy u střelnice

Stříbro – K neobvyklému zásahu vyjížděli v sobotu večer hasiči i policisté do objektu střelnice ve Stříbře.

Dlouholetý předseda atletického oddílu Baníku Stříbro a trenér oslaví jubileum

Stříbro – V úterý 16. ledna oslaví významné životní jubileum Vladislav Moravec. Bude mu krásných 70 let.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT