Vážení rodiče,

díky vstřícnosti porodnic v Plzni, Domažlicích a Stodu vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších občanů Tachovska. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email: miminka@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách deníku nebo na www.denik.cz (popř. atlas). Tam najdete i všechna miminka, která již v deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

(Pro zvětšení fotky klikněte na její náhled)

Kateřině Vojvodíkové a Markovi Suchému z Plané u Mariánských Lázní se 25. března v 10.00 hod. narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn, kterému novopečená maminka z lásky k jeho tatínkovi, dala jméno po něm. Mareček při porodu vážil 3,20 kg a měřil 50 cm. Miroslav Šimek ze Stříbra byl u porodu své prvorozené dcery Anežky a vůbec se nestyděl za slzičky dojetí. Anežku (4,04 kg/50 cm) porodila jeho manželka Eva 26. března sedmnáct minut před patnáctou hodinou ve FN v Plzni.
Bývalý fotbalista Petr Harvilla ze Stříbra, který v současné době cvičí bojové sporty bujinkan, udělá prý vše proto, aby jeho prvorozený syn Péťa šel v jeho šlépějích. Péťu (3,36 kg/51 cm) porodila Lucie Harvillová 25. března devětadvacet minut před dvaadvacátou hodinou ve FN v Plzni. Čtyřletý Patrik Malata z Tachova se už moc těší až bude vozit ve velkém kočárku dvě sestřičky – Nikolku (vlevo) a Danielku – najednou. Dvojčátka se narodila rodičům Michaele Zahradníkové a Michalu Malatovi 27. března v Mulačově nemocnici. První spatřila světlo světa v 16.40 hod. Nikolka (2,30 kg/46 cm). Danielka (2,25 kg/45 cm) je o tři minuty mladší.