Vážení rodiče,

díky vstřícnosti porodnic v Plzni, Domažlicích a Stodu vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších občanů Tachovska. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email: miminka@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách deníku nebo na www.denik.cz (popř. atlas). Tam najdete i všechna miminka, která již v deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

(Pro zvětšení fotky klikněte na její náhled)

Andree Pechové a Emilovi Jurigovi ze Stříbra se 18. listopadu pět minut před půlnocí narodila v nemocnici ve Stodě dcera Annamaria (3,70 kg/52 cm). Tatínek byl u porodu a největší radost měl z toho, že jeho obě děvčata jsou zdravá. Miroslavě a Zdeňkovi Houžkovým z Tachova se 22. listopadu 30 minut před šestou hodinou ranní narodila dcera Nikolka (3,35 kg/51 cm). Doma na svou sestřičku už netrpělivě čekají dva bráškové a dvě sestřičky. Kateřina a Lucka se už prý dohodly, která kdy poveze Nikolku v kočárku a Lukáš s Patrikem by rádi naučili novorozenou sestřičku hrát fotbal tak dobře, jak se jim to povedlo u Lucky.
Lucii Novákové z Přimdy se 17. listopadu osm minut po půlnoci narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Daniela (3,39 kg/49 cm). Velkou radost z Daniely mají také babička Stáňa a dědeček Rudy, pro které je holčička prvorozeným vnoučetem. Pavle Melicharové a Jiřímu Šubovi z Chodové Plané se 11. listopadu ve 22.50 hod. narodila v nemocnici ve Stodě prvorozená dcera Vanesa (2,55 kg/47 cm). Z Vanesy mají velkou radost nejenom rodiče a prarodiče dvou patnáctiměsíčních vnuků – dvojčátek Karla a Daniela – Danuše a Karel, ale také babička Marie a dědeček Jiří, pro které Vanesa je už druhou vnučkou.
Romaně Maxové a Bořivoji Váchovi z Plané u Mariánských Lázní se 18. listopadu v 17.30 hodin narodila v Mulačově nemocnici v plzni prvorozená dcera Natálka (2,55 kg/46 cm). Novopečený tatínek by u porodu a byl moc šťastný, když si mohl pochovat Natálku. Největší radost však měl z toho, že obě jeho děvčata jsou zdravá. Blance a Karlu Michalovým z Víchova u Stříbra se 21. listopadu v 6.40 hod. narodila v nemocnici ve Stodě dcera Štěpánka (3,25 kg/51 cm). Doma čeká na svou sestřičku patnáctiměsíční bráška Vojtíšek. Oba rodiče jsou šťastní, že mají páreček.