Vážení rodiče,

díky vstřícnosti porodnic v Plzni, Domažlicích a Stodu vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších občanů Tachovska. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email: miminka@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách deníku nebo na www.denik.cz (popř. atlas). Tam najdete i všechna miminka, která již v deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

(Pro zvětšení fotky klikněte na její náhled)

 

Bývalý fotbalista Újezdu Ladislav Radič zTachova by byl moc rád, kdyby jeho prvorozený syn Daniel byl jednou také fotbalistou. Chlapečka (1,56 kg/41 cm) porodila Alena Ženatá 30. prosince 2007 devětadvacet minut před dvaadvacátou hodinou ve FN vPlzni.

Aleně Kagánkové a Pavlu Potfajovi zTachova se 2. ledna třináct minut po čtrnácté hodině narodil ve FN vPlzni syn Pavlíček (2,08 kg/43 cm). Šťastná maminka zlásky ktatínkovi dala jméno synovi po něm. Doma se na svého bratříčka už těší šestiletá Alenka.

Ivana Bandžalová zPlané u Mariánských Lázní zlásky ke svému manželovi Lukáši dala jméno synovi po něm. Lukášek (2,60 kg/49 cm) se narodil 15. ledna patnáct mint před druhou hodinou ranní vnemocnici ve Stodě. Doma na brášku a maminku čeká třináctiměsíční Danielka.

Daneček Baumgartl zHeřmanovy Hutě je nejenom prvorozeným synem rodičů Jitky a Daniela, ale také prvním vnoučetem prarodičů Jany a Svatoslava. Pro babičku Růženku a dědečka Vladimíra je Daneček už druhým vnukem. Chlapeček (3,50 kg/51 cm) se narodil 16. ledna ve 21.20 hod. vnemocnici ve Stodě.

Michaela Szarková zTachova dala jméno svému druhému synovi po jeho tatínkovi Martinu Horváthovi zlásky kněmu. Chlapeček (3,25 kg/51 cm) se narodil 14. ledna v15.45 hod. vnemocnici ve Stodě. Doma na Martina a maminku se už moc těší sedmiletý bráška Daneček.

Hana Benešová a Josef Tráva z Nýřan si před devíti měsíci řekli, že by bylo hezké dát Josefu Trávovi kjeho šedesátinám, které oslavil 17. 1. 2008, dáreček - třetího vnuka. Toto se jim povedlo, protože jejich prvorozený syn Kubíček (3,30 kg/50 cm) se narodil 15. ledna v7.35 hod. v nemocnici ve Stodě.