S touto kritikou vystoupila na posledním zasedání tachovských volených zástupců lidu zastupitelka Věra Rubáková.
„Občané tak nemají možnost získat informace například o nabídce vzdělávacích kurzů. Mohl byste nám to nějak vysvětlit?“ vyzvala k reakci ředitele REVISu Jana Petruně.

Webové stránky REVISu v současné době poskytují pouze základní informace. „Vzdělávací kurzy budou aktualizovány během tohoto týdne,“ přislíbil Jan Petruň.

Taková odpověď však pro zastupitelku nebyla dostačující. „Zbytek republiky má stránky hotové od prosince loňského roku, jenom u vás to vázne. V čem je tedy problém? Myslím, že peněz na vaši činnost dostáváte od města dost,“ pokračovala Rubáková.
REVISu se dostalo zastání od zastupitelky Jany Hrčkové.

„Nabídka vzdělávacích kurzů je hotová. Dostala jsem ji mailovou poštou,“ řekla.
Tato reakce se však nelíbila zastupiteli Petrovi Hoškovi. „Nejde přece o to, aby nabídka chodila prostřednictvím mailů. V první řadě tady jde o lidi, těm by se informací mělo dostávat z internetových stránek,“ přidal se zastupitel k diskuzi.

„Nové kompletní webové stránky budou k dispozici v první polovině roku,“ podotkl Jan Petruň.
Zda byla kritika REVISu a jeho ředitele oprávněná, jsme se zeptali místostarosty Tachova Jiřího Stručka, který má ze své pozice vzdělávání pod dohledem.

„Jako každý z nás má pan ředitel své mouchy. Nemyslím si ale, že by stav REVISu byl až natolik katastrofální, že by si zasloužilo až zase tak velkou kritiku. Jsem přesvědčený, že by bylo dobré umět i pochválit, nejenom kritizovat. Za působení pana Petruně se středisko posunulo hodně dopředu, což naznačují i ohlasy řady starostů,“ řekl.

Jeho slova potvrzuje i starosta Lomu u Tachova Aurel Ardeleanu.
„Pro REVIS mám jen samé plusy. Pro obce, samosprávy a občany udělalo středisko hodně práce,“ vyjádřil svůj postoj.