„Třiadvacetiletá řidička osobního vozidla značky Seat po odbočení z ulice Chodská do Třídy Míru dostala na mokrém povrchu smyk a vjela do protisměru. Zde se čelně střetla s osobním vozidlem Ford, které řídil dvaapadesátiletý muž. Po střetu se obě vozidla zastavila o kovová svodidla v ulici Třída Míru," popsala policejní mluvčí Dagmar Brožová.

„Při nehodě utrpěla řidička Seatu zranění a byla převezena vozidlem rychlé zdravotnické pomoci k ošetření do nemocnice. Ke zranění řidiče Fordu a jeho spolujezdce nedošlo," dodala.

Policisté provedli u obou řidičů dechové zkoušky na alkohol, s negativním výsledkem. Škodu na obou autech odhadují policisté v obou případech na třicet tisíc korun, na kovových svodidlech byla škoda vyčíslena na pět tisíc korun.

U nehody zasahovali také hasiči. „Hasiči do příjezdu policie na místě řídili dopravu, silnice byla průjezdná pouze v jednom jízdním pruhu. Obě vozidla hasiči odstavili mimo komunikaci a uklidili vozovku od střepů a úlomků z karoserií. Z vozidel neunikly žádné provozní kapaliny," uvedla mluvčí hasičů Pavla Jakoubková.