Nejprve byli povoláni hasiči z Tachova a ze Stříbra na dálnici D5 na úroveň obce Benešovice k dopravní nehodě osobního auta, při které došlo ke zranění spolujezdce. Hasiči pomohli záchranářům při ošetřování zraněného a s následným transportem do sanity. Do nemocnice na pozorování byla převezena i řidička a dvouleté dítě. Provozní kapaliny z vozidel neunikly.

Těsně před jedenáctou hodinou dopolední museli vyjíždět hasiči z Tachova a Stráže do obce Souměř, kde provizorně zajistili nahnutý sloup telefonního vedení. Bohužel, sobota přinesla také jednu smrtelnou nehodu u Cebivi (Deník informoval v pondělním vydání).

Ve večerních hodinách vyjely jednotky dobrovolných a profesionálních tachovských hasičů k požáru jídla na plotně, který se ale naštěstí obešel bez zranění.

Také během pondělního dne vyjížděli hasiči ke dvěma různým nehodám. Jedna z nich se opět stala na dálnici D5. „Operační středisko vyslalo jednotky Hasičského záchranného sboru Tachov a Stříbro společně s jednotkou Sdružení dobrovolných hasičů Bor na dálnici D5 k dopravní nehodě kamionu. Při příjezdu první jednotky k nehodě již lehce zraněného řidiče ošetřovali záchranáři v sanitce. Hasiči havarované vozidlo zabezpečili proti požáru. Při nehodě nedošlo k úniku provozních kapalin a v nákladovém prostoru nebyla převážena žádná nebezpečná látka,“ uvedla mluvčí Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje Pavla Jakoubková. Ani ne o dvě hodiny později byli hasiči z Tachova a Boru opět povoláni k dopravní nehodě, která se tentokrát stala přímo v Boru. Řidič zde narazil do sloupu veřejného osvětlení a společně se spolujezdkyní utrpěl lehká zranění.