Šofér náklaďáku z místa nehody ujel, řidič golfu zůstal stát, hřídel mu totiž poškodila kryt motoru. Neméně překvapen byl i řidič Fordu Transit, který mezi Novou Vsí a Železnou „potkal" stříbrný Mercedes. Ten se proti němu vyřítil z protisměru, ze zatáčky. Řidič transitu chtěl karambolu zabránit, najel na krajnici, která se pod ním utrhla a skončil v příkopu. Ani v tomto případě se druhý účastník nehody neobtěžoval zastavit. Policisté nyní hledají nezodpovědné řidiče, ale i svědky obou incidentů.

„První nehoda se stala 4. prosince letošního roku kolem půl deváté ráno v tachovské Plzeňské ulici. Ve směru do centra jel dosud neznámý řidič s nákladním vozidlem, na jehož úložné ploše převážel kovový odpad. V blízkosti vjezdu ke stanici hasičů došlo k uvolnění části nákladu – kovové hřídele, která padla na komunikaci," upřesnila Dagmar Jiroušková, mluvčí tachovské policie a připomněla, že nákladní vůz měl žlutohnědou kabinu a šedou nástavbu.

Druhá nehoda se stala 5. prosince okolo půl jedné odpoledne. „Z dosud zjištěných informací vyplývá, že uvedeným úsekem jel dosud neznámý řidič s osobním vozidlem Mercedes stříbrné barvy ve směru na Železnou," upřesnila mluvčí.

Pomoci může i veřejnost. Tachovští dopravní policisté žádají případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly řádnému prošetření, aby neprodleně kontaktovali policii, územní odbor Tachov – dopravní inspektorát na telefonech 974 337 266 a 974 337 251. Informace mohou sdělit také na telefon 974 321 082 nebo na linku tísňového volání 158.