První nehoda se stala 5. ledna mezi 14.30 a 16 hodin v Záchlumí. Před budovou místního obecního úřadu zatím neznámý řidič s nezjištěným vozidlem narazil do spodní části pravých zadních dveří zaparkovaného osobního vozidla značky Škoda Octavia a ujel. Svým jednáním způsobil škodu ve výši kolem 30 tisíc korun.

Druhá nehoda se stala 28. ledna kolem 15 hodin na sinici II/201 v Chodové Plané. Zatím neznámý řidič tam v Kyjovské ulici poškodil břevno železničního přejezdu. Ani tento řidič si nesplnil zákonem stanovenou povinnost a ujel.

Další nehoda, kdy se policisté s žádostí o pomoc obracejí na veřejnost, se stala 1. února kolem 19:50 hodin na silnici III. třídy číslo 1978 v katastru města Přimda. "Po uvedené silnici jel zatím neznámý řidič s blíže neurčeným vozidlem ve směru od Kundratic na Malé Dvorce. Při tom se svým vozidlem přejel do protisměru, kde levým zpětným zrcátkem narazil do levého zpětného zrcátka protijedoucího vozidla značky Volkswagen Passat. Neznámý řidič na místě nezastavil a pokračoval dál ve směru na Malé Dvorce," popsala policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Čtvrtá kolize se stala 5. února kolem 9.20 hodin na silnici II/198 u Pernolce. Jak uvedla policejní mluvčí ze svědecké výpovědi řidičky, která na místě havárie zastavila, vyplývá, že od Pernolce jel po vedlejší komunikaci s vozidlem Volkswagen Passat zatím neustanovený řidič, který na tříramenné křižovatce při odbočování vlevo ve směru na Tachov nezvládl řízení a vyjel vpravo, kde havaroval v silničním příkopu. "Následně se řidič snažil s vozidlem vyjet, avšak to se mu nedařilo. Krátce na to u havarovaného auta zastavil řidič bílé dodávky, kterého muž z havarovaného vozidla žádal o vytažení. Vzhledem k tomu, že měl řidič havarovaného auta jevit známky značného požití alkoholu, jeho žádosti řidič dodávky nevyhověl," uvedla dále mluvčí a dodala, že ze svědeckých výpovědí dále vyplývá, že podnapilého řidiče z místa havárie někdo odvezl ještě před příjezdem policistů.

V souvislosti s tím dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k řádnému prošetření uvedených nehod a k ustanovení viníků, aby se jim ozvali na telefonní čísla 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na číslo: 974 322 015 nebo na linku 158.