První nehoda se stala 22. prosince loňského roku kolem 12,30 hodin v Tachově na náměstí Republiky. Z dosud zjištěných informací vyplývá, že na placené parkoviště vjížděl s vozidlem Kia Sportage 64letý řidič, který se střetl s 26letým chodcem. „Konkrétně se jednalo o střet s jeho levou horní končetinu. Z našich informací vyplývá, že poškozený měl přebíhat těsně před přední částí vozidla ve směru od placeného parkoviště ke kašně,“ uvedla policejní tisková mluvčí Dagmar Jiroušková a pokračovala. „Poté měl chodec, podle jehož tvrzení řidič ohrozil krom něj i dvě další chodkyně, hodit na zadní část vozidla blíže nespecifikovaný předmět.“ Řidič poté z vozidla vystoupil a krátce toho došlo k potyčce mezi osádkou vozu, kde seděli tři osoby, a chodcem. Požití alkoholu u řidiče i chodce bylo vyloučeno provedenými dechovými zkouškami. Policisté se proto obrací na veřejnost s žádostí o svědectví nehody a následného incidentu.

„Druhá nehoda se stala mezi 22. a 23. prosincem loňského roku v obci Staré Sedliště. „Před domem s číslem popisným 348 poškodil dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem zaparkovaný vůz značky Volkswagen Passat a z místa nehody ujel,“ popsala tisková mluvčí.

Poslední nehoda se pak stala mezi 6. a 8. lednem v Tachově v Zárečné ulici za budovou potravin. I zde neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil zaparkované vozidlo, konkrétně značky Škoda Felicia, a z místa ujel, aniž by si splnil svoji zákonnou povinnost.

Tachovští dopravní policisté proto žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.