„První nehoda se stala mezi 12. a 14. prosincem v tachovské ulici Jana Ziky. Zde poškodil dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem levý zadní blatník zaparkovaného Fordu Ka a poté z místa ujel," uvedla Dagmar Jiroušková, mluvčí tachovské policie s tím, že obdobná událost se stala i mezi 13. a 14. prosincem v ulici Korandově.

„I tam poškodil dosud neznámý řidič levý přední nárazník a levý přední blatník zaparkovaného vozidla Hyundai." Ani tady se viník nezdržoval a okamžitě ujel.

Třetí nehodu policisté zaznamenali 17. prosince ve stříbrské ulici Na Vinici. Incident se stal mezi čtvrtou a sedmou hodinou odpolední. „Před domem č. p. 1129 poškodil dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem zaparkované osobní auto Škoda Fabia," sdělila Jiroušková.

Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly řádnému prošetření a ustanovení viníků, aby neprodleně kontaktovali policejní územní odbor Tachov – dopravní inspektorát na telefonních číslech: 974 337 266 a 974 337 251. „Informace mohou sdělit také na telefonu 974 321 082 nebo na lince tísňového volání 158," uzavřela mluvčí Jiroušková.