Při nehodě se zranil také zranil řidič vozu. "Muže ročník 1967 jsme v kritickém stavu se zajištěnými dýchacími cestami transportovali letecky na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla Andrea Divišová ze záchranné služby. Lehká zranění utrpěl také vlakvedoucí. "U spolujezdkyně z automobilu musel lékař konstatovat smrt," potvrdila Divišová.

Jak ke střetu došlo, popsala mluvčí policie. "Osobní vůz Citroën Berlingo jel od Boru na Skviřín. Před železničním přejezdem začal předjíždět jiný vůz v době, kdy bylo v činnosti signalizační zařízení, a vjel na přejezd," uvedla mluvčí policie Dana Ladmanová. Policie událost řeší jako obecné ohrožení a usmrcení z nedbalosti.

Nehoda zastavila provoz na trati mezi Planou a Domažlicemi, vlak při střetu částečně vykolejil. Podle webu Českých drah by měla trať být v provozu od nedělních 21 hodin. Náhradní autobusová doprava byla vypravena mezi Borem a Bělou nad Radbuzou.

Nehoda se stala před 16. hodinou v na přejezdu v Plzeňské ulici v Boru, který je zabezpečen světelnou signalizací bez závor.

Nepomuk byl dějištěm obří chovatelské přehlídky.
David z Nezvěstic stříhal ovce pět let u protinožců, předvedl se v Nepomuku