První nehoda se stala v době od 13. do 17. června v Tachově, kdy zatím neznámý řidič poškodil levý zadní blatník osobního vozidla značky Citroën Berlingo, které bylo zaparkované na parkovišti podél komunikace v Hornické ulici. Neznámý řidič z místa ujel.

Druhá nehoda se stala 26. června kolem 14.10 hodin na silnici druhé třídy číslo 230 u obce Kostelec. Od Ostrova u Stříbra směrem na Stod jel řidič s vozidlem Citroën Xsara, který se střetl s protijedoucím vozidlem značky Dacia Duster. "Výpovědi řidičů se v tomto případě liší, kdy řidič citroënu uvádí, že do protisměru vyjel z důvodu reakce na vpředu jedoucí osobní automobil, jehož řidič začal brzdit. Naopak řidič dacie uvádí, že ke střetu došlo při nesprávném předjíždění, kdy řidič citroënu měl v činnosti levý ukazatel směru a předjíždění započal v nepřehledném úseku," uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková s tím, že policisté v tomto případě žádají zejména řidiče neznámého osobního vozidla, který měl jet před vozidlem Citroën Xsara, aby je kontaktoval.

Dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k řádnému prošetření nehod, aby se jim ozvali na telefonní čísla 974 337 266, 974 337 251, 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.