„První se stala v době od 3. do 4. prosince. V Zámecké ulici poškodil dosud neznámý řidič vozidlo Ford Mondeo, které stálo na parkovišti naproti obchodnímu centru Kaskády. Viník, z místa ujel. Na poškozeném Fordu byl nalezen otěr laku z neznámého vozidla zelené barvy,” popsala první nehodu policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Přidala druhou: „Stala se 4. prosince v době od 10.05 do 10.20 hodin na parkovišti před obchodním domem Tesco. Také tady neznámý řidič poškodil zaparkované vozidlo Nissan Navara a ujel. Na voze byl nalezen otěr laku žluté barvy.”

Poslední nehoda má datum 5. prosince a stala se na silnici mezi Stříbrem a Ostrovem u Stříbra. S nákladním vozidlem Man s přívěsem jel ve směru na Ostrov 33letý řidič. Na rovném úseku plynule vjel do pravého silničního příkopu, kde narazil do stromu. „Řidič vypověděl, že uhýbal protijedoucímu nákladnímu vozidlu – domíchávači betonu,” uvedla mluvčí. Souhrnná škoda při této nehodě byla značná, přesáhla částku 200 tisíc korun.

Policie žádá každého, kdo by mohl poskytnout informace k uvedeným nehodám, aby tak učinil na telefonních číslech: 974 337 266, 974 337 251, 974 321 082 nebo na lince tísňového volání 158.