V neděli kolem půl sedmé ráno zde vyhasl život mladého muže. Ten nepřežil prudký náraz do stromu. Policie zatím prošetřuje všechny možné příčiny tragické nehody, pracuje i s variantou, že se jednalo o sebevraždu.

Mladík totiž zanechal na svém profilu na sociální síti vzkaz, který působí jako dopis na rozloučenou. „Svět půjde i beze mne…" píše se mimo jiné v dopise, kde autor zmiňuje, že poznal spoustu nezapomenutelných lidí, ale také to, že prožil pár let starostí a útrap, které by nikomu nepřál.

Přesnou příčinu nehody policie zatím nezveřejnila. „Vzhledem k dopisu, který muž zanechal na sociální síti, prověřujeme i verzi úmyslného zavinění. Policisté budou zkoumat samozřejmě další možné příčiny, včetně technického stavu vozidla. Policisté rovněž nechají vypracovat znalecké posudky, zda byl či nebyl pod vlivem návykových látek či alkoholu," uvedla mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

Křižovatka Kadrnožka a její bezprostřední okolí si tak v neděli ráno zapsala do svých smutných statistik další položku. Za uplynulých deset let zde skoncovali svůj život čtyři lidé – 19. dubna 2004 řidič osobního automobilu zahynul po nárazu do stromu uprostřed křižovatky. V březnu 2010 si stejný strom k sebevraždě vybral mladý muž a naboural do něj s nožem nastaveným proti srdci. Mohutný strom byl poté poražen.

A počátkem srpna 2008 si les u Kadrnožky vybrala k sebevraždě výfukovými plyny matka se synem. Objeveni byli až po týdnu v autě s dopisem na rozloučenou.