„Hasiči odstraňovali ze silnic polámané větve a stromy. Většinou se události obešly bez zranění a beze škod," zhodnotila mluvčí hasičů Pavla Jakoubková.
Za Ostrovem u Stříbra, ve směru na Kostelec, se zlomil strom a padl na jedoucí dodávku. Spolujezdec utrpěl lehčí poranění na hlavě, ale nevyžadoval lékařské ošetření. V tomto úseku je více nebezpečně nakloněných stromů. Padlý strom ze silnice zlikvidovali hasiči ze Stříbra.

Popadané větve komplikovaly plynulý průjezd v okolí Přimdy, a to hned ve dvou případech. Za Přimdou narazilo osobní auto do stromu padlého přes vozovku. Nehoda se obešla bez zranění, z vozidla uniklo menší množství pohonných hmot. Hasiči z Tachova a Přimdy strom ze silnice odstranili.
Podruhé zasahovali hasiči v okolí Přimdy u Velkých Dvorců, ve směru na Přimdu. Do silnice se námrazou ohnuly větve stromů. „Na místě došlo pravděpodobně při pokusu vyhnout se větvím k nárazu osobního auta do svodidel. Nehoda se obešla bez zranění, na vozidle jsou dle majitele pouze drobné škody," popsala mluvčí Jakoubková. Nebezpečně nahnuté větve v tomto úseku odstranili hasiči z Tachova a Přimdy.

„V uplynulém dni dopravní policisté nemají žádné zaznamenané dopravní nehody v souvislosti s námrazou," informovala Deník policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.