První nehoda se stala v době od 8. července do 19. července v Chodové Plané. „Výškovskou ulicí jel dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem a u domu č. p. 49 narazil do zadní části zaparkovaného osobního vozidla značky Škoda Octavia. Z místa činu ujel, aniž by si splnil zákonem danou povinnost,“ sdělila mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

Druhá nehoda se stala 29. července kolem 14:35 hodin na silnici mezi Sytnem a Lhotou. „Z dosud zjištěných informací vyplývá, že ve směru na Lhotu jela dosud neznámá řidička s osobním vozidlem značky Ford Mondeo tmavě modré barvy, která při projíždění levotočivé zatáčky nejela řádně u pravého okraje komunikace a částí vozidla přejela do protisměru, kde nezjištěnou částí fordu narazila do levé zadní části protijedoucí octavie,“ řekla Jiroušková. Řidička na místě nezastavila a pokračovala dál na Lhotu.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, aby se jim ozvali na číslo 974 337 266 či 974 337 251. Informace mohou sdělit také na telefon 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.