close info Zdroj: Deník zoom_in „V červnovém vydání přinášíme velký přehled festivalů a dalších akcí v okresech, aby čtenáři věděli, na co se mohou těšit a naplánovat si, kam o prázdninách vyrazí. Kromě toho na čtenáře čekají i další zajímavé zprávy přímo z jejich okresu nebo z oblasti sportu,“ říká šéfredaktor Deníku Extra Martin Pleva.

V červnovém Deníku Extra dále najdete rozhovor se známou osobností – hercem Robertem Miklušem. Více se dozvíte i o novém projektu s názvem Chorvatský deník, který vám přinese řadu užitečných tipů a zajímavostí týkajících se naší nejoblíbenější letní turistické destinace.

Představujeme i nový cyklus debat nazvaný Co na to Andrej Babiš?, který moderuje reportérka Kateřina Perknerová. Po premiéru Petru Fialovi (ODS) a prezidentu Petru Pavlovi tak web Deník.cz dává prostor i lídrovi opozice, předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Chybět samozřejmě nemůže ani výherní křížovka a další témata.

Vydavatelství Vltava Labe Media vydává každý měsíc dva miliony výtisků Deníku Extra! Najít ho můžete od soboty 3. června ve svých schránkách nebo na některém z mnoha samostatných distribučních míst. Získat ho můžete také jako přílohu ve vybraných mutacích sobotního vydání Deníku.

A dobrou zprávou pro všechny čtenáře je, že je Deník Extra nově k dispozici zdarma i ve stojanech na vybraných pobočkách České pošty. „Máme radost, že se Deník Extra nově dostane díky spolupráci s Českou poštou k dalším mnoha lidem napříč celou republikou,“ dodává ředitelka distribuce VLM Simona Jůzová.