close info Zdroj: Deník zoom_in „Někdo má raději kopečkovou, jiný točenou, někteří nedají dopustit na čokoládovou či vanilkou příchuť, druzí mají raději ovocné sorbety. Ať tak či tak, zmrzlina v kornoutku je symbolem léta, a tak naši reportéři ve všech regionech tentokrát zjišťovali, které zmrzlinárny mají lidé nejraději a stojí tedy za to je doporučit našim čtenářům,“ říká Martin Pleva, šéfredaktor Deníku Extra.

V aktuálním vydání, které vychází už v sobotu 12. srpna, najdete také další důležité a zajímavé informace z vašeho regionu nebo z oblasti sportu. Dozvíte se více o fotbalové příloze, jež vychází v Deníku v úterý 15. srpna. A přečíst si můžete i zajímavosti ze života Michala Davida, jehož profil vyšel v rámci nového seriálu Zpívali v osmdesátkách.

Vydavatelství Vltava Labe Media vydává každý měsíc dva miliony výtisků Deníku Extra! Najít ho můžete od soboty 12. srpna ve svých schránkách nebo na některém z mnoha samostatných distribučních míst. Získat ho můžete také jako přílohu ve vybraných mutacích sobotního vydání Deníku. A nově je k dispozici zdarma už i ve stojanech na vybraných pobočkách České pošty.