Soutěžit můžete od 17. 5. 2023 do 22. 5. 2023 na webových stránkách mojekrizovka.cz. Stačí, když se přihlásíte do sekce Deník klub, kde na vás čeká soutěžní otázka.

Jak soutěžit?

Po rozkliknutí tlačítka „chci soutěžit“ se dostanete na hlavní stránku webu mojekrizovka.cz. Poté kliknete na „Deník Klub“ a tam už na vás čeká soutěžní otázka.

Na co se můžete těšit?

Losujeme čtyři výherce, kteří od nás obdrží tři volné vstupenky na koncert zpěváka Rogera Waterse, legendy kapely Pink Floyd. Koncert proběhne 24. května v pražské O2 areně. Těšte se na nejznámější písně i úchvatnou audiovizuální show!

Soutěže pořádáme pravidelně exkluzivně pro předplatitele digitálního Deníku, kteří jsou členy Deník Klubu, a mají tedy předplatné na tři nebo dvanáct měsíců. Novou soutěž pro předplatitele na stránce mojekrizovka.cz vyhlašujeme každé dva týdny. Podmínky soutěže se řídí našimi všeobecnými pravidly soutěží.

Výherci z minulého kola soutěže

V předchozím kole, které probíhalo od 19. do 25. dubna 2023, soutěžili členové Deník Klubu o vstupenky na házenkářskou kvalifikaci Česko x Izrael. Rozdávali jsme celkem 10x3 volných vstupenek. Štěstí se usmálo na těchto 10 výherců:

Zdeněk Příplata
Vratislav Vojnar
Marie Kateřina Műllerová
Milan Blažeňák
Petr Mayer
Radek Zdražil
Lenka Straková
Jaromír Pivko
Marie Ivičičová
Václav Rutar

Všem výhercům blahopřejeme!

Jak se stát členem Deník klubu

Chcete také pravidelně soutěžit o celou řadu exkluzivních cen? Objednejte si digitální předplatné Deníku na tři nebo dvanáct měsíců. Tím získáte přístup k plnému obsah webu Deník.cz, a navíc ho můžete číst úplně BEZ REKLAM.

Jako předplatitel od nás dostanete také odměnu ve formě věrnostních bodů, které můžete měnit za dárky či předplatné zdarma. Další nemalou výhodou pro členy Deník Klubu je také elektronické čtení dle vlastního výběru zcela ZDARMA.

A v neposlední řadě budete mít možnost vyhrávat každé dva týdny v soutěžích, které chystáme pouze pro předplatitele. Více informací o možnostech předplatného i jak si ho objednat naleznete zde.