VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 13:16

Hasiči pořádají zápas na počest kolegy a kamaráda

Tachov – Benefiční fotbalové utkání na počest kolegy a kamaráda, hasiče Luboše Viterny, pořádají na konci srpna tachovští hasiči.

12.8.2018

Atletický veteránský sedmiboj podpořil charitu

Tachov – V rámci Tachovských městských slavností se uskutečnil již pátý ročník VEteránského TAchovského Sedmiboje (VETAS).

11.8.2018

Stříbro uvidí závod roku

Stříbro – Neděle 12. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu Kůta Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu. Rekordní 71. sezóna Terénu sv. Petra tak pokračuje tím nejvrcholnějším podnikem.

8.8.2018

Motokrosová sezóna ve Stříbře jde do druhé půlky

Stříbro – Na Terénu sv. Petra ve Stříbře bude za několik dní pokračovat třetím podnikem rekordní 71. sezóna. „Osmičkový“ rok je speciální kulatým výročím památného 18. července 1948, kdy se zakladatelské generaci stříbrského autoklubu podařilo úspěšně uspořádat první motokros v tehdejším Československu.

6.8.2018

Terén chystá další motokros

Stříbro – Na motokros se ve Stříbře půjde v letošním roce ještě dvakrát. Hned tuto neděli 12. srpna to bude vrcholný republikový podnik.

31.7.2018

Turnaj vyhrál Dalibor Chada

Tachov - Na kurtech tachovského tenisového areálu se uskutečnil druhý ročník tenisového turnaje dvouher CHABR CUP.

27.7.2018

Dnes startuje kultovní Rally Pačejov

Horažďovice, Klatovsko – Po měsíční pauze od Rally Bohemia se fanoušci automobilových soutěží opět dočkali. Tento pátek a v sobotu mají zase možnost v tuzemsku fandit českým i zahraničním špičkovým posádkám.

26.7.2018

Kristýna Drapáková má zlato v terčové lukostřelbě

Tachov – Přebor České republiky holých luků se uskutečnil v Praze za účasti závodníků z obou lukostřeleckých klubů z Tachovska. V uvedené disciplíně se jedná o střelbu z luku bez jakýchkoli mířidel a pomůcek.

25.7.2018

Stříbrští nohejbalistési zkusili korejské jokgu

Stříbro – Mnozí netuší, že slovo „jokgu“ neznamená nějakou orientální pochoutku, ale sport hodně podobný našemu českému nohejbalu.

20.7.2018

Úspěšný dorost na Julisce

Stříbro – Mistrovství České republiky juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek v atletice hostila pražská Juliska. Mítinku se účastnilo v barvách stříbrského atletického oddílu celkem šest závodníků.

19.7.2018

Lyžařka Razýmová ovládla půlmaraton v Českém lese

Oblast Český les – Olympijská lyžařka Kateřina Razýmová ovládla ženský půlmaraton v Českém lese v rámci dalšího dílu Kilpi Trail Running Cupu. Běh na česko-německém území zvládla v čase 1:40:25.

19.7.2018

Denisa byla v Kladně dvakrát na stupních vítězů

Tachov – Letního poháru jedenáctiletého žactva v plavání se v Kladně zúčastnili také zástupci Plaveckého klubu Tachov.

17.7.2018

Zápasníci přivezli dvě stříbrné medaile

Stříbro – Mezinárodního turnaje v zápase ve volném stylu, Memoriálu J. Klepca, který se konal v Ostravě se zúčastnili borci stříbrského zápasnického klubu.

17.7.2018

Dalovický ´Kiwák´ již po sedmadvacáté

Karlovy Vary – Triatlonoví fajnšmekři by měli řádně zbystřit. X-tri Karlovy Vary přichystal na sobotu 4. srpna pod záštitou obce Dalovice již 27. ročník závodu KIWI MUŽ – Hobby Xterra Triatlon pro širokou veřejnost.

17.7.2018

Jakub Davidík zaběhl limit na olympiádu

Stříbro – Mistrovství Evropy osmnáctiletých absolvoval patnáctiletý stříbrský atlet Jakub Davidík. Medaili sice nezískal, ale svým skvělým časem se umístil mezi nejlepšími a splnil tak limit pro účast na podzimní olympiádě mládeže.

14.7.2018

Šipkaři zakončili sezónu třetím místem

Tachov - Šipkařská sezóna je již u konce a společně s ní také třetí liga Karlovarského kraje, ve které se se svými soupeři utkávají také hráči obou týmů DC Májovka Tachov. 

8.7.2018

Stříbrští nohejbalisté nenašli přemožitele

Stříbro – Stříbrský nohejbalový potěr se zúčastnil na kurtech v Karlových Varech krajského přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje.

5.7.2018

Barevný minivolejbal uzavřel mládežnickou sezonu

Stříbro, Kladruby – Kroužek DDM Stříbro, Volejbal pro nejmenší a mírně pokročilé – Opravu správní rošťáci, působící v Kladrubech pod vedením Miroslavy Škorvánkové a Anety Ocelíkové, uzavřel sezonu závěrečným turnajem.

29.6.2018

První ročník Vysoké se stal kořistí Libora Morgensteina

Tachov – První ročník cyklistického závodu horských kol nazvaný XC Vysoká Tachov se uskutečnil v okolí vrchu Vysoká u Tachova. Přilákal bezmála tři desítky závodníků.

28.6.2018

David Kratochvíl byl v Berlíně suverénní

Tachov – Již po 32. se v německém Berlíně konalo otevřené mezinárodní mistrovství handicapovaných plavců. Těchto prestižních a počtem závodníků největších závodů na světě se letos poprvé směl účastnit i David Kratochvíl, trénující s Plaveckým klubem Tachov.

25.6.2018

Sportmanie se blíží, předzvěst bude po celém kraji

Plzeň - Sportmanie obsadí v letošním roce park za OC Plaza od 18. do 26. srpna. Informovalo o tom vedení radnice, která je organizátorem této největší sportovní akce v Plzni.  

24.6.2018

David Kratochvíl se stal mistrem republiky

Tachov – Titul Mistra České republiky si přivezl tachovský sportovec, člen Plaveckého klubu Tachov David Kratochvíl, z Mistrovství České republiky v para plavání.

24.6.2018

V Plzni kraloval suverénní Sagan. Z Čechů zvítězil Černý

Plzeň – Stovky diváků u trati s rozevlátými vlajkami. Partičky cyklistů, ale i běžných fanoušků. Silnice popsané povzbuzujícími vzkazy. U trati atmosféra jako na Tour de France.

22.6.2018

Konec sezóny oslavili v Karolince

Brod nad Tichou – V půvabném kaňonu křivolaké říčky Tichá v Karolině Dolině, poblíž obce Brod nad Tichou, se sešli členové florbalového oddílu Florbal Tachov, aby zde prožili mimořádně zdařilý společný víkend a zhodnotili uplynulou úspěšnou sportovní sezónu.

20.6.2018

Plavci přivezli z kraje několik medailí

Tachov – Ve všech šesti disciplínách, ve kterých Denisa Katonová nastoupila v krajském přeboru jedenáctiletých a mladších závodníků, se kvalifikovala na republikové závody.

18.6.2018

Střelec Juraj Gomolák uspěl na závodech v Polsku

Tachov – Další úspěšnou účast na mezinárodních střeleckých závodech má klub KVZ Tachov. Střelci z tohoto klubu tradičně cestovali do Polska (kde závodí jednou až dvakrát ročně) na soutěž ve střelbě z velkorážných zbraní.

14.6.2018

Stříbrský veterán Václav Šůcha uspěl na Mistrovství Evropy v Madridu

Stříbro – Halového Mistrovství Evropy veteránů se v několika disciplínách zúčastnil stříbrský běžec Václav Šůcha.

12.6.2018

Stříbrští byli nejmladší, soupeřům ale dali zabrat

Stříbro – Uplynulý víkend patřil nejmladším nohejbalovým nadějím z celé České republiky. V Útěchově se totiž konalo Mistrovství České republiky mladších žáků dvojic a trojic.

8.6.2018

FOTO: Tachovské mládežnické týmy reprezentovaly na turnaji v Rakousku

Tachov – Tři týmy FK Tachov se zúčastnily mezinárodního turnaje Danube Challenge Cup v rakouském Gerasdorfu (část Vídně). Na turnaj vyrazily kategorie U10, U13 a U15.

7.6.2018

Tachovští florbalisté vyhráli Nisaopen

Tachov – Že florbal se v Tachově hraje na vysoké úrovni prokázali nejmladší zástupci klubu Florbal Tachov na turnaji Nisaopen v Liberci, kde startovala tachovská družstva ve třech věkových kategoriích.

6.6.2018

Při Králi Šumavy dojel Libor na čtvrtém místě

Tachovsko – Mezi úspěšnými účastníky letošního ročníku cyklistického závodu Král Šumavy, který se jel o minulém víkendu, byla také tachovský závodník Libor Morgenstein. A vedl si velmi dobře.

4.6.2018

Tachovští mladí florbalisté vyhráli v Plzni turnaj Fatpipeopen ve 2 kategoriích

Tachov – Mistrovské zápasy v mládežnických kategoriích florbalu už pro letošní sezónu tachovským hráčům skončily.

3.6.2018

FOTOGALERIE: Na 'Krále' se vrátil po dvanácti letech. A opět vyhrál

Klatovy – Jako první se do cíle 25. ročníku cyklomaratonu Author Král Šumavy MTB – memoriálu Františka Šraita, dostali u fotbalového hřiště v Lubech Vladislav Doležal a Michal Volf.

1.6.2018

Mladí nohejbalisté Baníku Stříbro sbírali medaile v singlech

Stříbro – O uplynulém víkendu pokračoval seriál krajských turnajů západočeského kraje mládeže v nohejbalu. Tentokrát se mladší a starší žáci utkávali v kategorii singl.

25.5.2018

Motokrosový junior Dominik Kučeřík vládne jihozápadu Čech

Stříbro – Trojnásobná Sportovní hvězda Tachovského deníku, 11letý motokrosař Dominik Kučeřík, má za sebou úspěšný start do sezóny 2018.

23.5.2018

Mladší žačky z Tachova vyhrály krajské hodnocení letošní sezony

Tachov – Házenkářskou soutěž dovednosti vyhrály mladší žačky HC Slavoj Tachov a díky dobrým i herním výsledkům zvítězily celkově v soutěži Plzeňského kraje pro sezonu 2017/2018.

23.5.2018

Kladrubský Liška je stálev čele celostátní ligy

Kladruby – Druhou květnovou sobotu se v Holicích sešlo 63 hráčů z 13 družstev na šestém turnaji Rohozec ligy v míchaném licitovaném mariáši.

19.5.2018

Ve Stříbře se budou prohánět špičky českého sajdkárokrosu

Stříbro – Neděle 20. května bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit nabitému programu Mezinárodního mistrovství České republiky sajdkár a čtyřkolek.

18.5.2018

Mladí plavci sbírali zkušenosti na severu, nejlépe se vedlo M. Flaksovi

Tachov – Devět plavců z Tachova se zúčastnilo závodů v Chomutově. Tyto závody jsou pro plavce velmi důležité, protože se jedná o velké, charakterem až profesionální závody s velkou účastí sportovců z celé České republiky, navíc se konají před krajskými závody, které jsou kvalifikací na mistrovství a poháry republiky.

16.5.2018

Motokrosaři ze Stříbrska se držív první desítce celkového pořadí

Stříbro – Slunečná první květnové neděle patřila druhému podniku Kůta Mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu. Hostitelem byl jezdecky i divácky oblíbený Pacov (kraj Vysočina).

16.5.2018

Běh na Volfštejn přinesl hospici sedmnáct tisíc

Černošín – Už druhý ročník Běhu pod Volfštejnem se konal v sobotu v Černošíně.

13.5.2018

František Hejplík: Jednašedesát let na žíněnce, to je tak akorát

Stříbro, Mariánské Lázně – Bylo to někdy v roce 1956, kdy František Hejplík, desetiletý kluk ze Stříbra, šel kolem vývěsky místního zápasnického oddílu Baník. Svalnatí borci na fotkách mu učarovali natolik, že se na ně chodil často dívat. Pak si dodal odvahu a do oddílu se přihlásil.

10.5.2018

FOTOGALERIE: Hodlová a Bořánková si ve Švihově upevnily vedení v Talent Cupu

Švihov – Téměř 150 cyklistů a cyklistek všech věkových kategorií se sešlo v neděli na 24. ročníku závodu horských kol Okolo hradu Švihov, který pořádal klub Velovis Švihov v blízkosti známého vodního hradu.

6.5.2018

Kladrubský Zdeněk Liška vede celostátní mariášovou ligu

Kladruby – Do své poloviny vstoupila celostátní Rohozec liga 2018 v licitovaném míchaném mariáši.

4.5.2018

Slavoj bude hostit v neděli Vršovice, v minulém kole prohrál v Kobylisích

Tachov – Tým Sokol Vršovice B přivítají v neděli na palubovce sportovní haly v Tachově házenkářky domácího Slavoje.

30.4.2018

Na Tachovském poháru startovalo dvě stě plavců ze západních Čech

Tachov – Už šestadvacátý ročník Tachovského poháru, tradičních plaveckých závodů, se uskutečnil v plaveckém bazénu v Tachově. Celkově plavalo 203 závodníků.

27.4.2018

Bohuslav Pírka vybojoval mezi juniory stříbrnou medaili

Stříbro – Pět borců vyslal klub Zápas Stříbro na Mistrovství České republiky juniorů a starších žáků ve volném stylu, které se uskutečnilo minulý týden v hale v Teplicích.

24.4.2018

Tachovští plavci neměli v Bavorsku konkurenci, mají třiačtyřicet medailí

Tachov – Druhou dubnovou neděli se plavci Plaveckého klubu Tachov zúčastnili závodů v bavorském Tirschenreuthu, kam je pozval tamní plavecký klub.

22.4.2018

Postup? Největší zážitek mé kariéry, říká florbalistka Suková

Plzeň – Jak zakončit aktivní kariéru v kolektivním sportu? Velkým úspěchem. A je pravda, že spousta sportovců takové štěstí ve svém životě neměla.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT