Klub Zápasu Stříbro se zúčastnil v Prievidzi mezinárodního turnaje juniorů v zápase ve volném stylu „Memoriál V. Ulického a I. Kormaňáka". Tři stříbrští zápasníci startovali za reprezentaci ČR a vedli si velmi dobře. Získali dvě medailová umístění a výborné páté místo.

Mimo zástupců z českých klubů se klání zúčastnila také širší reprezentace ze Slovenska a další borci ze zahraničních klubů. „Na kvalitně obsazeném turnaji, nejen za „Zápas Stříbro," ale také jako reprezentanti ČR bojovali naši tři borci. V kategorii juniorů obsadil Jan Matějka v hmotnosti do 76 kg druhé místo a Lukáš Adam zvítězil. V hmotnosti do 84 kg obsadil Daniel Janda páté místo," měl radost z úspěchu jeden z trenérů Zápasu Stříbro, zároveň i juniorské reprezentace Tomáš Adam „Kluci si tímto vystoupením upevnili pozici v reprezentaci a doufáme, že jejich výkonnost bude nadále jen stoupat."

Podle slov trenéra čeká stříbrské borce další mezinárodní turnaje a to za klub i reprezentaci. Vrcholem by pak mělo být Mistrovství ČR na jaře a eventuální kvalifikace na mistrovství Evropy juniorů v letních měsících. „Bohužel i kdyby se kluci kvalifikovali, už dopředu nám bylo řečeno, že si budou muset vysílající kluby hradit účast svých borců nejspíše v celé výši, což je dvacet tisíc korun za jednoho borce," konstatoval holý fakt stříbrský trenér.

„Chtěl bych využít této příležitosti, oslovit i podnikatelské subjekty, vyzvat je k podpoře našeho klubu a sportu obecně. Myslím si, že je za námi vidět kus dlouhodobé, dobrovolné a poctivé práce s mládeží. Naším cílem není vychovávat jen reprezentanty, ale i fyzicky zdatnou mládež žákovského věku! Bez finanční podpory jiných subjektů není možné pracovat s mládeží a vytvářet podmínky pro její sportovní vyžití. Jedině tak lze zabránit jejímu bezcílnému potulování po městech a páchání různých nepravostí," snaží se oslovit potencionální sponzory tohoto sportu Adam.