VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Anketa - Nejlepší sportovec roku 2009

Tachovsko - Hlasujte v anketě o Nejlepšího sportovce roku 2009 podle čtenářů Tachovského deníku. Zde najdete nominaci sportovců.

11.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

Kolektiv nad 18 let

Trucktrial klub Lom u Tachova – trucktrial (Tomáš Pražák, Ondřej Vodička – mistři Evropy v trucktrialu skupiny S2 – nákladní automobily v extrémním terénu).

TJ Slavoj Tachov - ženy – basketbal (vítěz oblastního přeboru Plzeňského a Karlovarského kraje; postup do 2.ligy). Sokol Bor střechy Homolka - ženy „B“ – stolní tenis (vítězství v divizi Plzeňského kraje; postup do 2. ligy).

TJ Lesná – nohejbal (vítěz oblastního přeboru Plzeňského kraje). * * * Lukostřelecký klub Tachov – lukostřelba (2. místo na M ČR družstev v halové lukostřelbě).

Sokol Bor Eissmann - muži „A“ – stolní tenis (6. místo ve 3. lize, nejlepší družstvo Plzeňského kraje ve stolním tenisu). Kolektiv do 18 let TJ Slavoj Tachov - žákyně – sportovní aerobic (4. místo M ČR - pódiové skladby wellness týmů do 15ti let). * * * TJ Slavoj Tachov - mini žákyně – házená (vítěz západočeské ligy).

Zápas Stříbro - starší žáci – zápas (volný styl – 3. místo v lize Plzeňského a Karlovarského kraje).

TJ Lesná - mladší žáci – nohejbal (3. místo v oblastním přeboru).

TJ Slavoj Tachov - starší dorostenky – házená (vítěz krajského přeboru; účast ve 2. lize).

Jednotlivci nad 18 let

Ladislav Hudler – kickbox – SKPP Planá Taran Club (na amatérském MS 2. místo v soutěži „full contact“ a 3. místo v soutěži „light contact“).

Martin Srba – cyklistika - downhill – FUN B Club Tachov (7. místo na MS a mistr ČR ve sjezdu horských kol v kategorii Masters).

Petr Joselevič – automobilový sport – Motorsport Joselevič (mistr ČR amatérů v kubatuře do 1600 ccm - závody automobilů do vrchu - Triola cup).

Roman Dráždil – stolní tenis – Sokol Bor Eissmann (přeborník Plzeňského kraje; 1. místo v žebříčku Plzeňského kraje).

Jiří Svoboda – zápas - volný styl – Zápas Stříbro (juniorský mistr ČR v hmotnostní kategorii do 96 kg).

Jan Adam – zápas - volný styl – Zápas Stříbro (3. místo na juniorském MČR v hmotnostní kategorii do 84 kg).

Stanislav Šedivec – střelectví – Klub westernového střílení Tachov (12. místo na ME; 2. místo na MČR ve westernové střelbě v kategorii 49-60 let).

Pavel Fuksa – střelectví – Klub vojáků v záloze Tachov ( kategorie veteránů nad 55 let 3. místo na M ČR ve střeleckém víceboji jednotlivců; 3. místo na M ČR v soutěži družstev).

Václav Šůcha – atletika – Sdružení veteránů Stříbro (kategorie veteránů - 6. místo M ČR v krosu; 10. místo M ČR v běhu na 1500m a 5000m; 9. místo M ČR v půlmaratonu; halové M ČR 400m - 6. místo, 800m - 9. místo).

Marie Jindrová – kuželky – TJ Baník Stříbro (2. místo v krajském přeboru jednotlivců - seniorů a 32. místo na MČR ve stejné kategorii).

Jednotlivci do 18 let

Nikola Gallerachová – stolní tenis – Sokol Bor TeVo Caesar group (kategorie dorostu - M ČR ve dvouhře, čtyřhře, 2. místo v mixu; účastnice ME juniorů 2009; hráčka EL a 2. ligy žen).

Ladislav Hudler – kickbox – SKPP Planá Taran Club (na amatérském MS mužů 5. místo v soutěži „full contact“ a 4. místo v soutěži „light contact“).

Veronika Sládková – atletika - hod oštěpem – TJ Baník Stříbro (kategorie dorostu - 8. místo na M ČR, 3. místo na mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje).

Martin Svatoš – atletika - hod oštěpem – TJ Baník Stříbro (kategorie starších žáků - 3. místo na M ČR, 2. místo v mezistátním utkání ČR - Slovensko).

Iva Gomoláková – plavání – TJ Slavoj Tachov (Pohár ČR do 11 let - v různých disciplínách získala 2x 4. místo, 2x 5. místo, 7. místo, 8. místo; krajský přebor - 1. místo, 4x 2. místo, 7x 3. místo).

Marcel Šmejkal – plavání – TJ Slavoj Tachov (M ČR mladších žáků - 5. místo na 100 m „motýlek“; krajský přebor - 1. místo, 3x 2. místo, 5x 3. místo).

Petra Orságová – plavání – TJ Slavoj Tachov (M ČR starších žáků - 5. a 6. místo na 200 m a 100 m prsa; krajský přebor - 4x 1. místo, 2. místo, 3x 3. místo, 4x 4. místo).

Andrea Gonová – plavání – TJ Slavoj Tachov (Pohár ČR do 11 let - 6. a 10. místo na 100 m a 50 m znak; krajský přebor - 2. místo, 2x 3. místo, 4. místo, 2x 5. místo).

Tomáš Jaša – atletika – TJ Baník Stříbro (kategorie dorostu - halové M ČR: 1. místo na 3000m, 2. místo na 1500m; mistr ČR v přespolním běhu M ČR na dráze: 1. místo na 1500 m, 2. místo na 3000m; 1. místo v Běžeckém poháru mládeže).

Jan Matějka – zápas - volný styl – Zápas Stříbro (2. místo na M ČR žáků v hmotnostní kategorii do 59 kg).

Filip Malý – zápas - volný styl – Zápas Stříbro (M ČR kadetů v hmotnostní kategorii do 76 kg; 2. místo na M ČR juniorů v hmotnostní kategorii do 74 kg).

Kristýna Biermeierová – lukostřelba – Lukostřelecký klub Tachov (2. místo M ČR žen v terénní lukostřelbě).

Trenéři

Pavel Gallerach – stolní tenis – Sokol Bor (trenér družstva ženy „B“ - vítězství v divizi Plzeňského kraje a postup do 2. ligy).

Petr Blažek – stolní tenis – Sokol Bor (osobní trenér Nikoly Gallerachové - mistryně ČR dorostu, juniorská reprezentantka).

Zdeněk Hnát – basketbal – TJ Slavoj Tachov (trenér družstva žen - vítěz oblastního přeboru Plzeňského a Karlovarského kraje; postup do 2. ligy).

Milan Tábor – házená – TJ Slavoj Tachov (trenér starších dorostenek - vítěz krajského přeboru; účast ve 2. lize).

Petr Orság – plavání – TJ Slavoj Tachov (trenér plavců mládeže - Gomoláková, Gonová, Šmejkal, Orságová).

Martin Nedbal – atletika – TJ Baník Stříbro (trenér Martina Svatoše - 3. místo na M ČR, 2. místo v mezistátním utkání ČR - Slovensko).

Vladislav Moravec – atletika – TJ Baník Stříbro (trenér Karolíny Hrubé, Miloslava Gengela, Šárky Lukšové - medailisté z mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje; trenér Tomáše Jaši).

Hlasovat je možné pouze prostřednictvím kupónů otištěných v Tachovském deníku

Více informací najdete zde>>>

11.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

Ilustrační fotografie.

Přijďte si popovídat o Českém lese

Z fary se stanou byty

Kostelec – S poměrně netradičním řešením velkého zájmu o byty přišli v Kostelci.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

FOTO: Orel mořský z hnízda s hlavou panenky se vrátil na Tachovsko

Tachovsko – Mládě vzácného orla mořského vylíhlé loni u Boru pozoroval před několika dny ornitolog u Tisové.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT