Rychlým tempem pokračují atletické závody. Květen a červen jsou jimi doslova nabity. Vrcholným krajským závodem jednotlivců je oblastní přebor – krajské mistrovství společné pro kraje Plzeňský a Karlovarský. Konalo se na stadionu Škody Plzeň. Relativně malá výprava atletů Baníku Stříbro si vedla úspěšně. Potvrzuje to zisk pěti titulů. Stabilně dobře si vedli běžci. Junior Daniel Čenščák běžel 1500 m. Po výpadku v tréninku si netroufal na kratší trať, v podstatě si chtěl ověřit stav zranění.

Proto se také držel v závěsu, zrychlil v posledním kole a zvítězil v čase 4:12,17 min. Stejnou trať běžel dorostenec Tomáš Jaša. Měl sice rozpočítáno tempo na rychlejší čas, protože je však udával téměř celou trať sám, dosáhl času 4:20,77 min. I to stačilo bezpečně na vítězství. Tradiční problémy měla Karolína Hrubá v běhu na 1500 m. Má natrénováno na lepší výkony, chybí jí však sebedůvěra. Na počátku si nechala utéci závodnici na 3. místě na odstup dvaceti metrů. Ten vydržel až do posledního kola, v němž Karolína mohutně finišovala. Ztrátu snížila na minimum, ale na třetí místo nedosáhla. Jako starší žákyně mezi dorostenkami 4. místo brala ráda ( 5:22,0 min.).

V běhu na 110 m překážek startoval Jan Kohut. Běžel je prvně v životě v juniorské kategorii a poměrně dobrým časem 16,12 sec. obsadil druhé místo. Vše si vynahradil v trojskoku, který vyhrál výkonem dvanáct metrů. Také trojskok mužů měl vítěze z Baníku. Stal se jím Lukáš Lintimer za skok dlouhý 12,45 m. V kategorii mužů si vedl velmi dobře Vladimír Linda v hodu oštěpem. Obsadil 3. místo výkonem 63,58 m. Opět jen potvrdil, jaký je talent a je jen škoda, že jej více nenaplňuje.

Poslední titul pro Baník přivezla Veronika Sládková. Jako starší žákyně startovala v hodu oštěpem v kategorii dorostenek. Po problémech s bolestí zad a velkém výpadku zimního tréninku je pro ni každý závod loterií. Jednak zda vydrží záda a co udělá neustálená technika. Záda závod v Plzni vydržela, technika „rozházená“ zůstala. Výkon 30,19 m je z tohoto pohledu slušný a byl také vítězný.