Další mezinárodní turnaj přípravek žáků, žáků a seniorů v zápase ve volném stylu „Memoriál J. Klepca" se konal v Ostravě a Zápas Stříbro na něj vyslal pět závodníků. Nejlépe z nich si vedl Bohuslav Pírka, jenž skončil na druhém místě.

Turnaje se kromě českých zástupců zúčastnily také kluby ze Slovenska, Ukrajiny, Maďarska a Polska. Stříbrští dosáhli v kategorii přípravky „A" v hmotnosti 34 – 37 kg zásluhou Jana Plzáka na šesté místo.

V kategorii mladších žáků v hmotnosti 37 – 40 kg skončil Jakub Nikitinský čtvrtý a v kategorii žáků v hmotnosti do 85 kg vybojoval Bohuslav Pírka druhé místo.
V kategorii seniorů startoval junior Lukáš Adam, který v hmotnosti do 86 kg skončil pátý a věkem senior Jan Adam byl také pátý.

„Turnaj byl obsazen velmi kvalitními borci ze zahraničí a ti nejmladší zápasníci jeli na zkušenou. Jan Plzák nestačil technicky na lepší soupeře ze zahraničí a skončil na posledním bodovaném místě. Jakub Nikitinský a Lukáš Adam zaváhali v rozhodujících utkáních, těsně prohráli a připravili se tak o medailová umístění. Lukáš Adam startoval ve starší věkové kategorii seniorů, ač je junior. Jan Adam taktéž zaváhal. Neporazil soupeře ze Slovenska a tím se odsunul na páté místo. Bohuslav Pírka pak potvrdil svoje kvality a získal stříbrnou medaili. Je však pravdou, že mohl vybojovat i prvenství. Mnohým chyběl jen pověstný kousek štěstí a naše výprava by přivezla více medailí. I tak musím našim klukům k dosaženým výsledkům pogratulovat," řekl k vystoupení závodníků trenér Tomáš Adam.