Družstvo S. Bor střechy Homolka vybojovalo ve druhé lize žen stolního tenisu šesté místo. Rozhodlo se o tom v posledním dvojkole, které sehrály borské ženy na domácích stolech. Po prohře se S. České Budějovice 4:6 si spravily chuť proti Slavoji Praha B. Výhrou 6:4 tak zakončily úspěšnou sezonu.

V utkání se S. České Budějovice domácí ženy vedly nejdříve 2:0, soupeř srovnal, ale Bor šel opět do „trháku“ 4:2. V dalším duelu ale prohrála Soukupová a postupně se nedařilo ani Chocové, znovu Soukupové a remízu měla zachránit Marešová. V pětisetové bitvě ale prohrála 2:3 (8, 4, -14, -9, -9) a tým z jihu Čech se radoval. Marešová s Chocovou vyhrály čtyřhru a další body přidaly Marešová (2), Chocová (1).

Zatímco na družstvo pohybující se v dolních patrech tabulky borský tým nestačil, na třetí Slavoj se „vytáhl“. Do utkání vstoupil pětisetovou výhrou ve čtyřhře, borská jednička Marešová přidala bod ve dvouhře. Slavoj snížil, ale Soukupová domácí družstvo poslala znovu do „trháku“. Bor si udržoval slibný náskok a dovedl utkání do vítězného konce. Za Bor získaly Marešová tři body, Soukupová s Chocovou po jednom a ve čtyřhře pak Marešová s Chocovou.

„V této soutěži se opět ukázalo, že sport v mnohém nemá logiku. Dopolední prohra a vítězství se Slavojem Praha je toho důkazem. Spoléhat stále na to, že Marešová, která byla po nemoci, to zařídí svými body je dosti krátkozraké,“ řekl k dvojkolu předseda S. Bor Josef Vacík a dodal: „ Umístění družstva na šestém místě je přesně to, co jsme očekávali a určitě panuje spokojenost u samotných děvčat i ve vedení oddílu.“