Druhá liga stolního tenisu má o víkendu na programu další dvě kola a borský celek čekají dva klíčové zápasy v boji o záchranu.

Desátá příčka a zisk osmnácti bodů nedává jedinému zástupci Tachovska jistotu setrvání v soutěži a Borští v nastávajících duelech mohou své postavení vylepšit. Na svých stolech hostí družstva, které jsou v tabulce výše, ale jsou hratelná. V sobotu od 15.00 hodin přivítají v borské sokolovně šestý tým průběžné tabulky SKK EL Nino Praha C, který má na svém kontě 20 bodů. Borští mají soupeři co odvádět, v jeho prostředí prohráli 2:10. Pokud by Bor toto měření sil zvládlo, udělá důležitý krok.

Před nedělním obědem přijede do Boru rezerva Elizzy Praha. Soupeř má o čtyři body více než domácí, ale také toto utkání je pro našeho zástupce veledůležité V prvním měření sil těchto soupeřů se více dařilo našemu zástupci, který vyhrál v Praze 10:2.

Podle posledních zpráv z borského tábora by měli domácí nastoupit v kompletní sestavě. Do bojů o důležité body nastoupí Dráždil, Pour, Copák, Klier a Chvátal.