Družstvo žen S. Bor střechy Homolka nechalo ve druhé lize stolního tenisu zapomenout na domácí prohru s lídrem z Bohnic a z Prahy si v utkáních s ABC Bráník A a B vybojovalo za dvě výhry 6:4 šest bodů.

Dopoledne nastoupily borské ženy proti rezervě Bráníku a od vyhrané čtyřhry dvojice Marešová, Gallerachová kontrolovaly vývoj utkání. Domácí tým sice zdramatizovalo jeho závěr, ale Marešová nenechala nikoho na pochybách o svých kvalitách a Vožehovou porazila hladce ve třech sadách. O výhru Boru se zasloužily Marešová (3,5 body), Gallerachová (3,5).

V odpoledním utkání sice Bor také vedl 3:0, ale pak přišly slabší chvíle. Soukupová ztratila vyhrané utkání, kdy vedla v pátém setu 9:1 a nedařilo se ani Gallerachové. Přesto se podařilo druhému celku soutěže zvítězit. Body dělaly Marešová (3), Soukupová (1), Gallerachová (1) a ve čtyřhře Marešová s Gallerachovou.

"V dopoledním utkání byly Nikola a Zdeňka Marešová stoprocentní, odpoledne už to Nikole nešlo a ztratila zápasy se soupeřkami, které by měla porážet. Jana Soukupová nedokázala odpoledne dovézt do vítězného konce dobře rozehrané utkání, ale zaváhání napravila proti nejlepší hráčce domácího týmu a získala proti ní důležitý bod. Obě výhry jsou pro nás cenné,“ řekl k pražskému dvojutkání trenor S. Bor Pavel Gallerach.