Do ligových bojů stolních tenistů vstoupili po ženách také borská družstva mužů. Obě se představila na stolech soupeřů a tam neuspěla.

Tým S. Bor TeVo Eismann se hrál ve druhé lize v Praze, kde byl soupeřem družstva Eliza B. Domácí zvítězili 10:7, když za Bor bodovali P. Blažek (3), Malý (2), Dráždil (1) a Langer (1). „Chyběly body ze čtyřhry. Trochu smůla, trochu daň nováčka,“ řekl stručně k utkání R. Dráždil. V Boru, podle slov trenéra oddílu Josefa Vacíka, z této prohry rozhodně netruchlí a těší se na utkání v domácím prostředí. „Věřím, že i divácká kulisa bude motorem pro dobré výkony,“ poznamenal Vacík.

Borští se představí v sokolovně už 16. října proti AŠ Mladá Boleslav(15.00) a druhý den jim soupeřem bude SKST Liberec C (10.00).

Ve třetí lize zajížděl celek S. Bor B Autodoprava K. Novák na stoly Unionu Plzeň B, kde prohrál 10:4. Za Bor uhráli body Chvátal (2,5), Pour (1,5). Pro borské velmi krutá porážka. „Už první utkání ukázalo, že ve třetí lize bude hodně tvrdý chleba,“ řekl s trochou nadsázky Josef Vacík, který dodal: „Vzhledem k tomu, že obě družstva budou hrát svá ligová utkání současně, tak se mají příznivci stolního tenisu nač těšit.“

Rezerva 16. října hostí SF SKK EL Niňo Praha D (15) a v neděli družstvo Avia Čakovice (10).