Krajské přebory stolních tenistů se konaly v Nezvěsticích a borská výprava se nevrátila s prázdnou. V některých kategoriích byly výsledky pro mnohé velmi překvapivé.

Hráči Sokola Bor v konečném účtování získali dvě zlaté medaile. Ve čtyřhře žen (Gallerachová, Marešová), ve smíšené čtyřhře (Gallerachová, Blažek). Ve dvouhře byla Gallerachová stříbrná a další tři bronzové medaile získaly dvojice Blažek - Malý, Pour - Chvátal a ve smíšené čtyřhře Marešová se svým manželem, který hraje v zahraničí. V nejsledovanější soutěži dvouhry mužů měli borští devět borců, což bylo nejvíce ze všech oddílů Plzeňského kraje. Čtyři (Blažek, Langer, Dráždil a Copák) skončili ve čtvrtfinále.

„Copák byl jedním z překvapeních přeborů. Už ve skupině zaujal dvěma vítězstvími nad kvalitními obranáři a v pavouku dokázal porazit nasazenou dvojku Jakubce. V žádnénm případě ani další nezklamali. Trochu mrzí neúčast tří žen, které byly nalosovány a měly šanci na postup, nemoc jim však nedovolila startovat,“ poznamenal k vystoupení borských hráčů oddílový trenér Josef Vacík a dodal: „S výsledky je v našem klubu určitě spokojenost. Opět se potvrdila skutečnost, jak náročná je tato soutěž i po fyzické stránce. Právě ta měla podstatný vliv na některé výsledky. Přebory byly dobrou prověrkou výkonnosti na druhou část soutěže družstev, která začíná o víkendu.“