Družstvo S. Bor B TeVo autodoprava Novák se ve třetí lize mužů představilo na domácích stolech, kde s Říčany prohrálo 7:10 a Sázavu porazilo 10:6.

Pro borský tým byla smůla, že Říčanští nastoupili s oběma nejlepšími borci Pavlíčkem a Boubelíkem, kteří mají dlouholeté zkušenosti z ligových soutěží. „Radek Pavlíček před 25 lety hájil barvy VTJ T. Přimda v národní lize,“ zavzpomínal na léta minulá Josef Vacík. Přesto domácí celek proti favoritu bojoval a sehrál se soupeřem vyrovnanou partii. Prohru ale neodvrátil. Ve druhém utkání se potvrdila dobrá forma borského družstva a ten sázavský Kavalier porazil.

„Toto zajímavě složené družstvo se mi začíná líbit a věřím, že ještě nějaké body získáme,“ pravil nejzkušenější hráč borské rezervy Miroslav Noha.

Výsledky - 6. kolo.Union Plzeň B – Kavalier Sázava 9:9 (32:31), Sokol Bor B autodoprava Novák – TTC Říčany 7:10 (30:36). Copák, Jehlík – Pavlíček, Boubelík 1:3 (–3, 9, –3,–5); Chvátal, Pour – Štěpánek, Pokorný 3:2 (8, –7, 9, –8, 4); Chvátal – Boubelík 1:3 (–8, –9, 9, –9); Noha – Pavlíček 0:3 (–8, –4, –8); Jehlík – Štěpánek 1:3 (–7, 5, –7, 11); Pour – Pokorný 3:0 (5, 9, 9); Noha – Boubelík 2:3 (–3, 10, 5, –11, –9); Jehlík – Pavlíček 0:3 (–6, –10, – 6); Pour – Štěpánek 3:1 (–7, 10, 3, 5); Chvátal – Pokorný 3:0 (2, 5, 4); Jehlík – Boubelík 3:1 (9, 9, –6, 9); Pour – Pavlíček 0:3 (–7, –15, –7); Chvátal – Štěpánek 3:0 (8, 6, 1); Copák – Pokorný 3:2 (–7, 11, 6, –8, 6); Pour – Boubelík 1:3 (2, –4, –7, –7); Chvátal – Pavlíček 2:3 (9, –9, –9, 5, –5), Copák – Štěpánek 1:3 (–8, –7, 9, –4).

Sokol Michle – Avia Čakovice 10:3 (33:19), Loko Vršovice B – El Niňo Praha D 10:1 (32:14), Ped. Č. Budějovice – Sokol Plzeň V 9:9 (40:39), Sokol Vodňany – Union Plzeň 7:10 (26:41).

7. kolo: Union Plzeň B – TTC Říčany 7:10 (25:37). Sokol Bor B autodoprava Novák – Kavalier Sázava 11:6 (34:28). Copák, Jehlík – Betuštiak, Trmal 3:2 (–10, 4, 8, –10, 3); Pour, Chvátal – Kudrna, Pěnkava 0:3 (–4, –11, –9); Chvátal – Kudrna 2:3 (–5, –7, 5, 6, –6); Noha – Trmal 3:1 (–11, 10, 7, 9); Copák – Betuštiak 3:0 (4, 9, 8), Pour – Pěnkava 0:3 (–8, –9, –10); Noha – Kudrna 0:3 (–6, –1, –7); Copák – Trmal 3:1 (–7, 14, 10, 7); Pour – Betuštiak 3:0 (6, 6, 3); Chvátal – Pěnkava 3:0 (5, 8, 8); Copák – Kudrna 0:3 (–8, –4, –7); Pour – Trmal 3:2 (–9, –7, 5, 10, 4); Chvátal – Betuštiak 3:1 (9, –5, 3, 9); Noha – Pěnkava 3:1 (7, –4, 8, 10); Pour – Kudrna 2:3 (–11, 10, 8, –5, –10); Chvátal – Trmal 3:2 (–9, 6, 4, –11, 4); Noha – Betuštiak 3:0 (7, 8, 5).

Loko Vršovice B – Avia Čakovice 10:2 (32:13), Ped. Č. Budějovice – Union Plzeň 3:10 (23:32), Sokol Vodňany – Sokol Plzeň V 8:10 (33:37), Sokol Michle – El Niňo Praha D 10:5 (37:23).

Tabulka

1. Sokol Plzeň V ⋌ 7  6 1 0 0  69:44  20

2. Union Plzeň ⋌ 7  6 0 1 0  68:42  19

3. Avia Čakovice ⋌ 7  5 0 2 0  55:48  17

4. Sokol Michle ⋌ 7  4 1 2 0  61:50  16

5. El Niňo Praha D ⋌ 7  4 0 3 0  50:45  15

6. S. Vodňany ⋌ 7  3 2 2 0  63:61  15

7. L. Vršovice B ⋌ 7  3 0 4 0  58:46  13

8. Č.Budějovice ⋌ 7  2 2 3 0  52:57  13

9. TTC Říčany ⋌ 7  2 1 4 0  45:63  12

10. Un. Plzeň B ⋌ 7  1 1 5 0  55:63  10

11. Sokol Bor B ⋌ 7  1 0 6 0  41:66   9

12. Kav. Sázava ⋌ 7  0 2 4 1  36:68 8