V patnáctém kole první ligy mladších dorostenek vyhrály házenkářky Slavoje Tachov ve Vršovicích 22:18 a upevnily si v průběžné tabulce osmé místo.

V souboji s posledními Vršovicemi byly Tachovanky  mírným favoritem. Začátek zápasu jim ale nevyšel a v šesté minutě prohrávaly 4:1.

„Postupně holky ale zlepšily obranu a začaly proměňovat šance, které na začátku zápasu zahodily," popsal vstup do zápasu trenér Slavoje Tachov František Mráz. Do poločasu se podařilo hostům otočit skóre na svojí stranu, převzaly iniciativu a před přestávkou vedly 11:9.
Ve druhém poločase si hráčky Slavoje Tachov pozorně bránily, stále si udržovaly mírný náskok a nakonec vyhrály 22:18.

„Jsou to důležité body, holky si za dobrý výkon vítězství zasloužily. Po nevýrazném začátku se otřepaly, shodily ze sebe nervozitu a pak už zaslouženě dotáhly zápas do vítězného konce," řekl k utkání  Mráz a dodal: „V dalším zápase hostíme doma v neděli 10.3. od 11:00 Háje Praha,které jsou v tabulce o dvě místa před námi a chtěly by jsme jim oplatit podzimní porážku.   .
 

Nejlepší střelkyní Slavoje byla s 10 góly M. Buchlovská, dále po třech gólech vstřelily M. Vosecká, K. Mrázová a A. Mrázová, dvě branky dala A. Schneiderová a jeden  M. Váchová.

Slavoj: Nikola Maxová, Markéta Vosecká, Dagmar Gajdošová, Alena Mrázová, Kateřina Mrázová, Bára Šáchová, Pavlína Vosecká, Michaela Buchlovská, Markéta Váchová, Michaela Musilová, Alexandra Havířová, Anna Schneiderová.