První liga inline hokeje měla na programu další kolo. V odvetném zápase se střetli Buldoci Stříbro a havířovští Panteři, kteří i druhé utkání dotáhli do vítězného konce. Buldoci v prvním utkání inkasovali od Havířova šestnáct branek. Zápas tak z pohledu stříbrského mužstva nepatřil mezi ty povedené. Buldoci šli do utkání s tím, že se musí vyvarovat chyb, kterých se dopouštěli.

Stříbrský celek vstoupil do zápasu s tím, že se „popere“ o co nejlepší výsledek, což se mu z počátku i dařilo. Hra byla více než vyrovnaná a přišly i šance šance na obou stranách. V zakončení byli lepší Panteři, kteří si během dvou čtvrtin zápasu vytvořili dostatečný náskok – 0:5. Buldoci už jen dotahovali, ale Havířov vždy kontroval a nepřipustil zdramatizování utkání.

„V tomto zápase jsme byli Havířovu daleko důstojnějším soupeřem než minule. Škoda, že nám Havířov na začátku brankově odskočil. Byla jen škoda, že nám tam nic nepadalo. Myslím si, že tentokrát byla šance soupeře porazit,“ řekl k utkání obránce Buldoků Matěj Sýkora.

Buldoci Stříbro - Panthers Havířov 4:8 Čtvrtiny: 0:2, 0:3, 2:0, 2:3. Branky: 25. Mrkvan (Houdek), 27. Bárta, 48. Mrkvan (Šůcha), 48. Staněk (Houdek, Šůcha) - 5. Pecha (Staněk), 8. Saj (Maršálek), 15. M. Hanus, 17. Saj (E. Hanus), 20. Staněk (Saj), 37. M. Hanus (Pecha), 38. Maršálek, 47. Pecha (Saj). Tresty: 4:6 (min.). Diváci: 20.

Další program: Písek - Stříbro (SO 14), Soběslav - Stříbro (SO 16), Stříbro - Eagles CH - HBC Škoda Plzeň (NE 10).