Ve čtrnáctém a patnáctém kole krajské soutěže stolního tenisu zajížděli hráči Slavoje Chodová Planá A do Poběžovic a Bělé nad Radbuzou. Oba tito soupeři jsou také ohroženi sestupem, a tak byly výsledky dvojnásob důležité. Po výborných výkonech v minulých kolech se od hráčů Slavoje očekával maximální zisk bodů a posun do středu, to se ale nestalo. V dopoledním utkání v Poběžovicích se očekávání stoprocentně naplnilo. Slavoj podal výborný výkon a deklasoval domácí 10:0!

Odpoledne ale v Bělé čekal těžší soupeř. Slavoj lépe začal, vedl 4:2, ale pak se skóre vyrovnalo až do stavu 8:8. V napínavé koncovce se štěstí přiklonilo k Bělé, která zvítězila 10:8. Byla škoda výpadku Romana Malíka, od kterého se očekávalo více než pouhý jeden bod.

Další získali Krejčí (3), Lašák (2,5) a Zušťák (1,5). V boji o záchranu zůstává pro Slavoj situace nadále vážná. Příští dvojutkání hraje na domácích stolech 14. února s těžkými soupeři z Nýřan a ze Staňkova. Naděje ale stále žije a hráči Chodové Plané jsou podle slov Antonína Krejčího odhodláni podat maximální výkon.

Jiří Straka