Ve čtyřech kategoriích dokázali naši regionální reprezentanti zvítězit a přidali k tomu ještě dvě další medailová umístění.

Přemožitele nenašla v nejmladší kategorii dívek do pěti let věku Magdaléna Krabcová z Baníku Stříbro, která zaběhla stometrovou trať za 28,9 vteřiny.

Její starší oddílová kolegyně a velká naděje stříbrské atletiky Kristýna Záhořová kralovala kategorii dívek ve starších přípravkách. Dvě minuty a dvě desetiny vteřiny jí stačily k vítěznému zdolání tratě 600 metrů.

Suverénně si se svými soupeři už téměř tradičně poradila bratrská dvojice Perglerů také z atletické bašty Baníku Stříbro. Mladší čtrnáctiletý Michal vyhrál mezi staršími žáky, když 1800 metrů uběhl za 6:05,5 minuty. 0 dva roky starší Jan slavil prvenství mezi dorostenci o více než devět vteřin časem 11:14,2 minuty. Jeho závod ovšem měřil už 3100 metrů.

Do klubu SV Stříbro zamířil bronz. Nejdelší, 8150 metrů dlouhou trať po štěrkových a lesních cestách, absolvoval v kategorii mužů 40-49 let Jiří Trávníček za 33:51,1 minuty a za vítězným Josefem Veberem zaostal o téměř dvě a půl minuty. Od stříbra ho ale dělilo jen necelých sedm vteřin.

O kategorii výše byl také třetí Jaroslav Kroupa ze Sportclubu Chodová Planá v čase 39:39,9 minuty. Vítězný Martin Váchal mu utekl o více než čtyři a půl minuty.

Výsledky:

kategorie: Nejmladší děti (dívky)-2014 a mladší délka tratě: 100 m

počet

přihlášených: 11

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 140 Krabcová Magdaléna 2014 TJ Baník Stříro 28,9 1

2 154 Chmelíková Karolínka 2014 30,2 2

3 260 Šilhánková Kateřina 2015 AC Domažlice 31,1 3

4 253 Ludvíková Karolína 2014 4

5 37 Horská Adéla 2014 MŠ Pasečnice 5

6 278 Hánová Denisa 2015 6

7 43 Stulíková Lucie 2015 MŠ Pasečnice 7

8 42 Schleissová Hana 2015 MŠ Pasečnice 8

9 256 Vosyková Anastázie 2016 9

10 247 Herianová Tereza 2016 Mílaři Domažlice 10

11 264 Šilhánková Julie 2017 AC Domažlice 11

kategorie: Nejmladší děti (kluci) - 2014 a mladší délka tratě: 100 m

počet

přihlášených: 10

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 252 Čech Patrik 2014 AC Domažlice 26,7 1

2 272 Ruský Jakub 2014 Holýšov 27,2 2

3 41 Ouřada Vincent 2016 MŠ Pasečnice 28,1 3

4 265 Lebo Tony 2015 Postřekov 4

5 269 Holeček Tadeáš 2015 Třebnice 5

6 39 Ouřada Hubert 2014 MŠ Pasečnice 6

7 268 Ruský Lukáš 2016 Holýšov 7

8 320 Kapoun Michal 2016 Zbůch 8

9 212 Svachouček Hynek 2016 9

10 282 Špit Vojtěch 2016 Mílaři Domažlice 10

kategorie: Minipřípravka dívky - 2012-2013 délka tratě: 150 m

počet

přihlášených: 17

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 76 Foistová Karolína 2012 Mílaři Domažlice 32,3 1

2 336 Mazancová Jana 2012 Jabkoty Kdyně 33,8 2

3 22 Vajchartová Sofie 2012 eL móda - ADV 34,6 3

4 24 Cihlářová Simona 2012 AC Domažlice 34,7 4

5 219 Chmelíková Ema 2013 Mílaři Domažlice 35,3 5

6 280 Egermaierová Natálie 2013 35,8 6

7 338 Petrásková Nela 2012 AC Domažlice 36,4 7

8 98 Brožová Kristýnka 2012 Mílaři Domažlice 36,9 8

9 44 Fischerová Natálie 2012 MŠ Pasečnice 37,2 9

10 193 Ouřadová Rozálie 2012 37,3 10

11 133 Vondráčková Adéla 2013 Atletika Klatovy 37,8 11

12 346 Šimánková Magdalena 2013 AC Domažlice 38,5 12

13 213 Svachoučková Linda 2013 39,4 13

14 180 Štichová Barbora 2012 Mílaři Domažlice 41,7 14

15 328 Kubisková Anděla 2012 Domažlice 42,7 15

16 131 Blacká Kateřina 2013 Mílaři Domažlice 43,6 16

17 45 Horská Veronika 2013 MŠ Pasečnice 44,9 17

kategorie: Minipřípravka kluci - 2012-2013 délka tratě: 150 m

počet

přihlášených: 15

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 350 Steidl David 2012 AC Domažlice 27,2 1

2 59 Pivoňka Petr 2012 Mílaři Domažlice 28,3 2

3 117 Bílý Lukáš 2012 AK ŠKODA Plzeň 28,4 3

4 113 Schweiner Jakub 2012 Mílaři Domažlice 28,41 4

5 139 Krabec Jan 2012 TJ Baník Stříbro 29,1 5

6 274 Hána Dominik 2012 Mílaři Domažlice 29,3 6

7 69 Rubáš Ondřej 2012 Mílaři Domažlice 31,1 7

8 206 Dvorský Petr 2012 Klášterec nad Ohří 32 8

9 53 Vítek Jan 2013 MŠ Pasečnice 32,8 9

10 294 Jandík Martin 2013 33,6 10

11 257 Lebo Dan 2013 Postřekov 34,3 11

12 50 Mrkonja Oliver 2012 MŠ Pasečnice 34,7 12

13 116 Maník Ján 2012 Mílaři Domažlice 34,8 13

14 49 Hrach Tadeáš 2012 MŠ Pasečnice 35,1 14

15 48 Černý Jakub 2012 MŠ Pasečnice 35,8 15

kategorie: Přípravka ml.dívky - 2010-2011 délka tratě: 300 m

počet

přihlášených: 22

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 161 BEZDĚKOVÁ KRISTÝNA 2010 ŠAK PŘEŠTICE 01:03,6 1

2 112 Schweinerová Eliška 2010 Mílaři Domažlice 01:07,1 2

3 164 BURLOVÁ ADÉLA 2010 ŠAK PŘEŠTICE 01:07,6 3

4 102 Kramerová Silvie 2010 Mílaři Domažlice 01:08,0 4

5 72 Homolková Klára 2010 Mílaři Domažlice 01:08,4 5

6 290 Řeřichová Anna 2011 Luby 01:10,9 6

7 139 Matulková Amálie 2011 Stříbro 01:13,2 7

8 73 Beranová Daniela 2010 Velosport Domažlice 01:13,5 8

9 199 Schleisová Silvie 2010 Mrákov 01:14,6 9

10 125 Žigová Edita 2010 Všeruby 01:15,5 10

11 276 Bezděková Aneta 2010 Přeštice 01:16,0 11

12 12 Kozáková Julie 2011 Mílaři Domažlice 01:16,5 12

13 126 Nechutná Tereza 2010 Mílaři Domažlice 01:16,9 13

14 238 Celundová Lucie 2010 AC Falcon Rokycany 01:17,5 14

15 229 Bernklanová Eliška 2010 Mílaři Domažlice 01:18,0 15

16 324 Aschenbrennerová Amélie 2011 AK Škoda Plzeň 01:18,6 16

17 201 Radějová Eva 2010 ZŠ Mrákov 01:22,8 17

18 146 Lešková Adéla 2011 Mílaři Domažlice 01:23,9 18

19 284 Egermayerová Emilie 2011 01:26,9 19

20 239 Rejsková Kateřina 2011 AC Falcon Rokycany 01:28,8 20

21 288 Bílá Karolína 2010 01:31,3 21

22 134 Vondráčková Anna 2010 Sobětice 01:39,8 22

kategorie: Přípravka ml.kluci - 2010-2011 délka tratě: 300 m

počet

přihlášených: 21

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 292 Soukup Adam 2011 AC Domažlice 00:58,6 1

2 155 Slouka Vojtěch 2010 AK Škoda Plzeň 00:59,2 2

3 197 Němec Jiří 2010 ZŠ Mrákov 00:59,8 3

4 160 Kydlíček Lukáš 2011 ŠAK Přeštice 01:01,4 4

5 198 Ledvina Šimon 2010 ZŠ Mrákov 01:03,0 5

6 124 Musil Vojtěch 2011 Dobřany 01:03,4 6

7 326 Čech Daniel 2010 AC Domažlice 01:06,2 7

8 130 Blacký Lukáš 2010 Mílaři Domažlice 01:06,6 8

9 312 Aschenbrenner Matyáš 2010 Baník Líně 01:06,9 9

10 147 Duchoň Václav 2010 Mílaři Domažlice 01:07,3 10

11 334 Řeboun Tomáš 2010 AC Domažlice 01:07,6 11

12 330 Andrle Daniel 2010 AC Domažlice 01:07,9 12

13 348 Zýka Jan 2011 TJ Sokol Petřín 01:09,3 13

14 184 Duffek Jakub 2011 Mílaři Domažlice 01:09,8 14

15 171 MAČEJOVSKÝ ALEX 2011 ŠAK PŘEŠTICE 01:10,8 15

16 163 WEBER JAKUB 2010 ŠAK PŘEŠTICE 01:11,4 16

17 231 Feifer Martin Klenčí 01:14,3 17

18 277 Veber Adam 2010 01:16,9 18

19 190 Jankovec Jakub 2010 Mílaři Domažlice 01:17,9 19

20 304 Dvorský Adam 2011 Holýšov 01:18,7 20

21 123 Železný Marek Michal 2011 Všeruby 01:23,6 21

kategorie: Přípravka st.dívky - 2008-2009 délka tratě: 600 m

počet

přihlášených: 29

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 262 Záhořová Kristýna 2009 Baník Stříbro 02:00,2 1

2 11 Kozáková Jana 2008 Mílaři Domažlice 02:03,3 2

3 35 Skalová Agáta 2008 Mílaři Domažlice 02:11,1 3

4 9 Kubecová Zuzana 2008 Mílaři Domažlice 02:16,6 4

5 66 Cimbolincová Kristýna 2008 Mílaři Domažlice 02:19,5 5

6 62 Kobanová Marta 2008 Mílaři Domažlice 02:20,1 6

7 214 KRUMLOVÁ ADÉLA 2008 SK JISKRA DOMAŽLICE 02:20,8 7

8 244 Sajnerová Nela 2009 AK Škoda Plzeň 02:21,6 8

9 107 Křepelová Anna 2009 Mílaři Domažlice 02:24,9 9

10 209 Matějovicová Štěpánka 2008 Mílaři Domažlice 02:25,1 10

11 109 Šimsová Denisa 2009 Mílaři Domažlice 02:25,5 11

12 195 Strnadová Klára 2008 Jiskra Domažlice 02:26,0 12

13 246 Sajnerová Laura 2009 AK Škoda Plzeň 02:26,4 13

14 306 Zídková Lenka 2009 AC Domažlice 02:26,8 14

15 236 Zavitkovská Hana 2009 TJ Sokol SG Plzeň Petřín 02:28,9 15

16 58 Pivoňková Adéla 2008 Mílaři Domažlice 02:29,3 16

17 122 Musilová Nikol 2009 Dobřany 02:29,8 17

18 97 Kubecová Eva 2009 Mílaři Domažlice 02:30,2 18

19 300 Zíková Anna 2009 TJ Sokol SG Plzeň Petřín 02:35,9 19

20 115 Maníková Nikola 2008 Mílaři Domažlice 02:37,5 20

21 191 Jankovcová Zuzana 2008 02:39,4 21

22 202 Váchalová Rozálie 2008 ZŠ Mrákov 02:43,4 22

23 286 Řeřichová Vendula 2008 Luby 02:44,0 23

24 314 Andrlová Izabela 2008 AC Domažlice 02:44,6 24

25 240 Šmídlová Michala 2009 AC Falkon Rokycany 02:51,5 25

26 21 Moravcová Ema 2009 BOUTIQUE M&M - ADV 02:56,3 26

27 68 Roučková Kamila 2008 Mílaři Domažlice 02:56,8 27

28 67 Roučková Kateřina 2008 Mílaři Domažlice 02:59,4 28

29 250 Zajícová Nikola 2009 Mílaři Domažlice 03:04,6 29

kategorie: Přípravka st.kluci - 2008-2009 délka tratě: 600 m

počet

přihlášených: 17

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 120 Špiroch Ondřej 2008 SK Kopidlo 02:03,7 1

2 166 RUDOLF ONDŘEJ 2008 ŠAK PŘEŠTICE 02:09,2 2

3 143 Bouberle Vašek 2008 Mílaři Domažlice 02:12,0 3

4 165 KYDLÍČEK MICHAL 2009 ŠAK PŘEŠTICE 02:14,3 4

5 169 MAČEJOVSKÝ PAVEL 2008 ŠAK PŘEŠTICE 02:15,6 5

6 114 Pikáli Oliver 2008 Mílaři Domažlice 02:16,8 6

7 318 Řeboun Lukáš 2008 AC Domažlice 02:22,3 7

8 168 ZELENÍK DAMIEN 2009 ŠAK PŘEŠTICE 02:23,6 8

9 302 Man Miroslav 2009 AC Domažlice 02:24,1 9

10 222 Novák Mikuláš 2008 Vinohrady 02:25,6 10

11 241 Uzlík Tomáš 2009 AC Falcon Rokycany 02:28,2 11

12 162 SKÁLA MARTIN 2009 ŠAK PŘEŠTICE 02:28,8 12

13 77 Foist Matyáš 2009 Mílaři Domažlice 02:30,7 13

14 298 Petrásek Štěpán 2009 AC Domažlice 02:32,7 14

15 234 Dubový Martin 2008 TJ Sokol SG Plzeň Petřín 02:35,1 15

16 235 Dlouhý Ondřej 2008 TJ Sokol SG Plzeň Petřín 02:36,5 16

17 342 Vosyka Jakub 2009 DDM Tachov 02:38,4 17

kategorie: Mladší žákyně - 2006-2007 délka tratě: 1200 m

počet

přihlášených: 19

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 177 BURLOVÁ TEREZA 2006 ŠAK PŘEŠTICE 04:26,5 1

2 14 Šleisová Andrea 2007 Mílaři Domažlice 04:40,9 2

3 296 Šetlíková Barbora 2006 AC Domažlice 04:45,4 3

4 216 Hůrková Tereza 2007 Mílaři Domažlice 04:54,3 4

5 243 Bittnerová Aneta 2006 AC Falkon Rokycany 05:01,3 5

6 18 Milfortová Františka 2006 Mílaři Domažlice 05:06,9 6

7 233 Čechová Kristýna 2006 TJ Sokol SG Plzeň Petřín 05:15,2 7

8 128 Mikulková Lucie 2006 Mílaři Domažlice 05:19,3 8

9 237 Hamršmídová Tereza 2007 Mílaři Domažlice 05:21,3 9

10 258 Janečková Tereza 2007 Mílaři Domažlice 05:23,2 10

11 172 POLANSKÁ EVA 2007 ŠAK PŘEŠTICE 05:25,0 11

12 221 Nováková Anežka 2006 PrimaGym 05:26,3 12

13 15 Kozáková Kateřina 2007 Mílaři Domažlice 05:27,5 13

14 179 Nohavcová Nela 2007 Mílaři Domažlice 05:30,6 14

15 220 Marková Eliška 2007 Mílaři Doamžlice 05:31,3 15

16 127 Nechutná Eliška 2006 Mílaři Domažlice 05:31,7 16

17 218 Chmelíková Nela 2006 Mílaři Domažlice 05:32,2 17

18 173 SKÁLOVÁ MAGDALENA 2006 ŠAK PŘEŠTICE 05:33,4 18

19 106 Konrádyová Karolína 2007 Mílaři Domažlice 05:35,5 19

kategorie: Mladší žáci - 2006-2007 délka tratě: 1200 m

počet

přihlášených: 10

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 242 Rejzek Jiři 2007 AC Falcon Rokycany 04:19,3 1

2 340 Holomoj Štěpán 2006 Mílaři Domažlice 04:20,8 2

3 232 Kraus Tomáš 2007 TJ Sokol SG Plzeň Petřín 04:24,9 3

4 316 Bíman David 2007 AK Škoda Plzeň 04:26,6 4

5 254 Křížek Jakub 2007 Mílaři Domažlice 04:28,6 5

6 196 Pikali Boris 2007 Mílaři Domažlice 05:04,1 6

7 170 WEBER VOJTĚCH 2007 ŠAK PŘEŠTICE 05:10,0 7

8 322 Vosyka Matyáš 2007 Baník Stříbro 05:34,4 8

9 129 Špit Ondřej 2007 Mílaři Domažlice 05:41,4 9

10 8 Michálek Jakub 2007 Mílaři Domažlice 06:01,4 10

kategorie: Starší žákyně - 2004-2005 délka tratě: 1800 m

počet

přihlášených: 11

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 10 Kubecová Lucie 2005 Mílaři Domažlice 07:02,5 1

2 308 Schwarzová Aneta 2004 AK ŠKODA PLZEŇ 07:05,1 2

3 132 Fialová Michaela 2004 AK ŠKODA PLZEŇ 07:07,2 3

4 289 Procházková Nela 2005 TJ Sokol Petřín 07:16,8 4

5 137 Märzová Štěpánka 2005 Mílaři Domažlice 07:20,1 5

6 175 POSLEDNÍ LENKA 2005 ŠAK PŘEŠTICE 07:33,5 6

7 104 Formanová Pavlína 2004 AK Škoda Plzeň 07:41,1 7

8 248 Ivasienková Kateřina 2004 AC Falkon Rokycany 08:01,5 8

9 61 Rašková Anna 2004 AC Domažlice 08:19,3 9

10 249 Uzlíková Daniela 2005 AC Falkon Rokycany 08:25,2 10

11 207 Milfortová Helena 2004 Mílaři Domažlice 10:41,3 11

kategorie: Starší žáci - 2004-2005 délka tratě: 1800 m

počet

přihlášených: 10

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 281 Pergler Michal 2005 Baník Stříbro 06:05,5 1

2 204 Zvolánek Lukáš 2004 ZŠ Mrákov 06:07,1 2

3 119 Špiroch Jiří 2005 SK Kopidlo 06:15,0 3

4 208 Matějovic Šimon 2004 Mílaři Domažlice 06:40,2 4

5 34 Skala Albert 2005 Mílaři Domažlice 06:49,3 5

6 101 Švajner Vojta 2004 Mílaři Domažlice 06:51,8 6

7 203 Váchal Kristián 2004 ZŠ Mrákov 07:17,0 7

8 17 Röman Matěj 2005 Mílaři Domažlice 07:29,5 8

9 230 Hojda Patrik 2004 Jiskra Domažlice 08:29,8 9

10 31 Švígler Jan 2005 AC Domazlice DNF

kategorie: Dorostenky - 2002-2003 délka tratě: 2400 m

počet

přihlášených: 3

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 149 Šebestová Kateřina 2003 AC Domažlice 09:42,4 1

2 156 Havlová Veronika 2002 Ak Škoda Plzeň 10:37,6 2

3 344 Radová Monika 2003 AC Domažlice 12:56,0 3

kategorie: Dorostenci - 2002-2003 délka tratě: 3100 m

počet

přihlášených: 4

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 285 Pergler Jan 2003 Baník Stříbro 11:14,2 1

2 80 Špale David 2003 AK Škoda Plzeň 11:23,6 2

3 273 Hrabák Daniel 2003 TS Sokol Petřín 11:24,2 3

4 332 Höll Vojtěch 2002 LK Tatran Chodov 13:00,2 4

kategorie: Juniorky - 2000-2001 délka tratě: 3100 m

počet

přihlášených: 2

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 270 Křenková Kateřina 2001 AC Domažlice 13:15,0 1

2 105 Volfíková Barbora 2001 Mílaři Domažlice 15:21,4 2

kategorie: Junioři - 2000-2001 délka tratě: 5200 m

počet

přihlášených: 0

kategorie: Ženy do 35 let - 1999-1985 délka tratě: 5200 m

počet

přihlášených: 7

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 111 Brantlová Jana 1995 Mílaři Domažlice 22:39,6 1

2 6 Hinterholzingerová Jana 1994 Mílaři Domažlice 24:06,9 2

3 144 Wiesnerová Veronika 1991 Brnířov 24:37,5 3

4 187 Kellnerová Katka 1986 Patriot OCR 24:58,1 4

5 313 Hanzlíková Hana 1985 Eaglovice Team 25:23,8 5

6 225 Klementová Barbora 1994 Klub lyžiarov Nováky 25:27,5 6

7 70 Peteříková Diana 1993 AT PETE 29:27,8 7

kategorie: Ženy 35-44 let + - 1984-1975 délka tratě: 5200 m

počet

přihlášených: 16

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 65 Kubrova Ida 1982 Atletika Klatovy 24:43,3 1

2 83 Forsterová Stanislava 1978 SC Marathon Plzeň 25:38,2 2

3 75 Fronková Vendula 1984 AC Domažlice 25:49,7 3

4 55 Kobanová Marta 1976 Mílaři Domažlice 26:13,5 4

5 74 Kolářová Lenka 1984 SRTG Holýšov 26:35,1 5

6 121 Musilová Radka 1979 Dobřany 27:23,6 6

7 217 Lebová Zdeňka 1980 Postřekov 27:25,2 7

8 158 Ruská Alexandra 1984 Miláno Holýšov 27:34,8 8

9 135 Chmelíková Martina 1983 27:55,1 9

10 33 Pinkrová Kristýna 1981 Muzeum Chodska v Domažlicích 28:11,5 10

11 93 Petrásková Martina 1981 Horšovský Týn 29:09,0 11

12 90 Bouberlová Iveta 1978 JUMP AERO Kdyně 30:29,4 12

13 20 Tichá Libuše 1982 Brnířov 30:43,6 13

14 194 Zmijová Magda 1975 Starý Klíčov 34:23,0 14

15 223 Nováková Kateřina 1981 PetMat 35:11,6 15

16 13 Kozáková Monika 1980 Mílaři Domažlice 38:51,6 16

kategorie: Ženy 45 let + - 1974 a starší délka tratě: 5200 m

počet

přihlášených: 12

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 3 Fronková Anna 1972 Mílaři Domažlice 23:17,9 1

2 188 Babušková Stanislava 1974 Gladiator rece team 23:46,4 2

3 5 Poláková Veronika 1965 Sokol Postrekov 26:56,3 3

4 28 Bečvářová Marcela 1971 SV Stříbro 27:39,3 4

5 211 Formanová Lucie 1974 ZŠ Mrákov 28:24,1 5

6 153 Rubášová Štěpánka 1972 29:08,1 6

7 92 Šalátová Renata 1972 Přátelé běhu Cheb 29:30,6 7

8 192 Stříbrná Alena 1974 Kdyně 29:44,0 8

9 25 Kabourková Ladislava 1973 Šneci v běhu 31:55,4 9

10 23 Behenská Pavla 1973 32:01,5 10

11 157 Volkmannová Lenka 1970 SDH Křenovy 32:09,9 11

12 81 Šupová Jana 1972 Draženov 33:15,8 12

kategorie: Muži do 40 let - 1999-1980 délka tratě: 8150 m

počet

přihlášených: 12

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 1 Voják Jiří 1988 Mílaři Domažlice 28:36,6 1

2 224 Šeller Luděk 1995 TJ Dukla Liberec 31:48,0 2

3 63 Mach Jan 1984 HO Teplice nad Metují 33:04,4 3

4 103 Fronk Vítězslav 1995 Samuraj Domažlice 33:16,3 4

5 310 Voják Martin 1993 Mílaři Domažlice 33:25,4 5

6 301 Killermann Felix 1992 Beucherling 34:02,1 6

7 228 Holler Simon 1988 WSV Schönsee 34:48,9 7

8 27 Levy Martin 1990 35:42,1 8

9 91 Bouberle Václav 1980 BIKE RUN BEER 38:12,1 9

10 4 Kadlec Jiří 1990 SDH Kout na Šumavě 38:59,8 10

11 266 Hříbal Pavel 1986 Velosport Domažlice 42:29,6 11

12 178 ONDŘEJ RUDOLF 1984 ŠAK PŘEŠTICE 42:37,0 12

kategorie: Muži do 50 let - 1979-1970 délka tratě: 8150 m

počet

přihlášených: 19

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 167 Veber Josef 1975 LK Tatran Chodov 31:26,2 1

2 186 Kellner David 1975 Patriot OCR 33:44,2 2

3 29 Trávníček Jiří 1972 SV Stříbro 33:51,1 3

4 99 Majer Pavel 1976 Domažlice 34:06,3 4

5 118 Sokol Martin 1979 Axon sport team 34:22,3 5

6 2 Fronk Vítězslav 1974 Mílaři Domažlice 34:36,8 6

7 293 Sladký Roman 1972 AC Falkon Rokycany 35:28,6 7

8 95 Petrásek Radek 1979 Horšovský Týn 35:50,4 8

9 297 Weidner Ernst 1973 TV Waldmunchen 37:00,6 9

10 30 Klufa Josef 1979 Domažlice 37:05,3 10

11 56 Hammerle Petr 1972 HSC Capartice 38:42,9 11

12 26 Kalous Roman 1979 Domažlice 38:58,0 12

13 183 Kolář Petr 1972 Gerresheimer 39:17,7 13

14 205 Dvorský Petr 1978 Holýšov 39:54,9 14

15 159 Škrabálek Martin 1979 Bike Run Beer 41:55,2 15

16 36 lešek vratislav 1970 Šneci v běhu 42:19,9 16

17 305 März Václav 1971 Kout na Šumavě 43:02,3 17

18 19 Kubal Vlastimil 1975 Brnířov 45:23,1 18

19 148 Weber Jiří 1972 Brnířov 52:13,9 19

kategorie: Muži do 60 let - 1969-1960 délka tratě: 8150 m

počet

přihlášených: 4

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 78 Váchal Martin 1964 LK Tatran Chodov 34:52,3 1

2 110 Žamburek karel 1969 Domazlice 36:06,3 2

3 16 Kroupa Jaroslav 1964 sportklub Chodová Planá 39:39,9 3

4 189 Kalista Jiří 1965 SV Stříbro 45:24,5 4

kategorie: Muži 60 let + - 1959 a starší délka tratě: 5200 m

počet

přihlášených: 8

poč. startovní

číslo přijmení a jméno rok

narození oddíl čas (mm:ss,0) pořadí

1 32 Šatra Alois 1958 Tatran Velké Hydčice 22:25,1 1

2 138 Dufek Václav 1958 Velosport Domažlice 24:29,4 2

3 82 Hojda Petr 1957 Klenčí 25:36,2 3

4 136 Královec Jiří 1951 Mílaři Domažlice 27:23,3 4

5 71 Novák Zdeněk 1952 Lomikar Domažlice 29:15,6 5

6 261 Hnovotný Josef 1959 Křenovy 31:46,8 6

7 79 Valtr Bohumil 1941 Dúm seniorú Kdynê 35:20,5 7

8 309 März František 1943 Kout 42:16,7 8