Po mistrovství jednotlivců žactva uspořádal oddíl atletiky TJ Baník Stříbro mistrovství družstev Plzeňského kraje mladšího žactva skupiny B. Na stadionu Baníku Stříbro bojovala o body družstva mladých atletů a atletek ze Škody Plzeň, AC Domažlice, Mílaři Domažlice, AC Nýřany a Baník Stříbro. Domácí oddíl měl zastoupení v kategorii žáků i žákyň, které dokonale využily domácí prostředí a vyhrály. Žáci skončili třetí.

Žákyně po vítězství v prvním kole dokázaly potvrdit své kvality i v kole druhém. Zvítězily ziskem 165,33 pomocných bodů, za což získaly šest hlavních bodů. Na druhém místě skončila děvčata z AC Domažlice a třetí příčka patřila družstvu AK Škoda Plzeň.

O úspěch se zasloužily. V běhu na 60 m překážek Aneta Bláhová za čtvrté místo (12,0 s), Kateřina Benešová za páté místo (12,1 sec) a Hana Vargová za šesté (12,5 sec.). V běhu na 60 m skončila Aneta Bláhová na 3-4. místě(9,0 sec.), Laura Gabčová byla pátá (9,2 sec.) a Kateřina Kertisová šestá (9,8 sec.). Také běh na 150 m byl úspěšný. Nejlepší z Baníku byla  čtvrtá Kateřina Benešová (22,1 sec.). Jedinou bodující v závodě na 1000 m v barvách Baníku byla šestá Kateřina Kertisová (3:56,6 min.). Čtvrté místo obsadila i Hana Štefanisková zdoláním výšky 125 cm. V dálce byla o stupínek lepší Karolína Poubová (403 cm).  Kateřina Benešová skončila pátá a šestá Eva Boltíková (381 cm).

Z vrhačských disciplín byla lepší koule. Zvítězila Michaela Matúšová výkonem  7,79 m před Karolínou Poubovou (7,63 m). Další body přidala  pátá Nela Švagrová (6,94 m). Hod míčkem měl také vítězku ze Stříbra, stala se jí Karolína Poubová hodem těsně pod 50 m(49,24 m). Pátá byla Lucie Dedková (33,22 m) a šestá  Nela Švagrová (29,96 m).
Soutěž jako vždy uzavřely štafety 4x60 m. Třetí místo vybojovala štafeta Baníku A (Jansová, Dedková, Kertisová, Boltíková) v čase 36,6 sec. Štafeta B (Štefanisková, Švagrová, Pavlová, Krabcová) v čase 38,5 sec doběhla čtvrtá.

Ve výsledcích jsou uvedeny výkony a závodnice, které je dosáhly na 1. až 6. místě. Bodovaly však také další členky družstva.
Mladší žáci v 1. kole obsadili třetí, nepostupové místo a ve Stříbře se chtěli pokusit vybojovat druhou příčku. V běhu na 1000 m bodoval šestým místem Daniel Rolínek (3:36,1 min). Z běžeckých disciplín bodovala dále jen štafeta 4x60 m ve složení Andrle, Mundil, Kertis, Rolinek. Lépe si vedli domácí v ostatních disciplínách. Ve výšce na 1.-2. místě skončili společně Jakub Svoboda a Lukáš Zezula (146 cm). Další bod přidal šestý Karel Rohm (131 cm). Jakub Svoboda byl úspěšný i v dálce, obsadil třetí místo skokem dlouhým 386 cm. Také další dvě místa patřila závodníkům Baníku v pořadí Michael Rohm (386 cm) a Lukáš Zezula (382 cm).

Jediné vítězství pro Baník získal  Adam   Lill ve vrhu koulí výkonem 10,34 m. Body přinesli také čtvrtý Michael Rohm (8,75 m) a pátý Karel Rohm (8,70 m). Adam Lilll v hodu míčkem skončil druhý (56,21 m), sekundoval mu Michael Rohm na čtvrtém místě za hod dlouhý 41,93 m.
Celkově získali Baníkovci 47 bodů. Výpadek z běžeckých disciplín nestačil zisk z technických disciplín nahradit, družstvo Baníku Stříbro obsadilo opět třetí příčku. Vidina postupu se tak značně vzdálila.