Tachovský aerobik o sobě dal opět vědět. Děvčata se představila v Českém Brodu, Železném Brodu a Plzni.

Zkušební závod nové celorepublikové soutěže v aerobiku Mistry s Mistry se konal v Českém Brodu. Závody obsahovaly komerční aerobik do 12 let, wellness týmy, sportovní aerobik jednotlivců, dvojic a trojic a také pódiové skladby. Tachovská děvčata ve složení Nikola Zemková, Marie Štěpániková, Daniela Radikovská, Kateřina Mrázová, Sabina Bučanová a Nikola Bučanová se zúčastnila soutěže Wellness týmy a obsadila výborné třetí místo.

Hned vzápětí se tato sestava děvčat rozjela do Železného Brodu na závody Wellness týmů, kde musela dvakrát předvést svojí sestavu „Candyman“ před porotou a zúčastnit se dovednostních disciplín, jako je na čas přeskok přes švihadlo a tzv. koberečky. Po součtu všech bodování děvčata pod vedením trenérky Nikoly Kozákové v silné konkurenci získala zasloužené druhé místo, což byl vynikající úspěch. Byl to také krásný dárek pro tři zúčastněné Nikoly, které ten den slavily svátek.

Kateřina Sýkorová a Jiřina Koscelníková se zúčastnila nepostupového závodu v aerobiku Master Class v Plzni. Obě děvčata soutěžila v první kategorii (8 - 10let). Pod vedením lektorky Evy Topinkové si prověřila svojí fyzickou připravenost. Do finále se sice neprobojovala, ale i tak si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci města a klubu.

Pavla Zemková