Třetí liga stolního tenisu mužů pokračovala čtvrtým a pátým kolem. Družstvo S. Bor TeVo Eissmann se představilo na domácích stolech. V sobotu odešli domácí poraženi, v neděli měli navrch.

V prvním utkání podlehli Borští družstvu El Niňo Praha E 8:10. Celý problém byl, že se nedařilo bododovat M. Chvátalovi. Řada zápasů se rozhodovala až v koncovkách a v těch měli domácí borci i trochu smůly. „Přitom EL Niňo bylo dnes k poražení,“ konstatoval Roman dráždil, jedna z opor týmu a jeho vedoucí v jedné osobě.

Těsná porážka borské družstvo nedeprimovala a hráči se „vyspali“ na nedělního soupeře z Michle velmi dobře. Naopak, oproti prvnímu zápasu položil základ k úspěchu M. Chvátal, jenž odvedl výkon, který se od něho v celé sezoně očekává. Standardní výkon podal také Roman Dráždil, další body vybojovali Pour a Langer. „V tomto dvojkole se objevilo několik překvapivých výsledků, ale pro nás je důležité, že si kluci drží střed tabulky. Zápasy opět ukázaly, že v družstvu panuje pohoda a je tam dobrá parta,“ řekl na adresu třetiligového týmu oddílový trenér S. Bor Josef Vacík.