Třetiligová soutěž stolních tenistů pokračovala o víkendu další dvojkolem a družstvo Sokolu Bor TeVo Eissmann se utkalo na domácích stolech s DDM Soběslav a týmem Pedagog České Budějovice. Výhra 10:7 a remíza 9:9, takový je účet borského družstva. Sobotní zápas se Soběslaví bylo od samého začátku vyrovnané a do stavu 7:7 si všichni, co si vsadili na výhru Boru, začali mít pochybnosti.

V závěru se ale štěstí přiklonilo na stranu domácího týmu. Příznivci, kteří se sešli v borské sokolovně v hojném počtu, se mohli radovat z upracované, ovšem důležité výhry 10:7. Body za Bor uhráli Dráždil (4,5), Budín (3), Chvátal (1), Pour (1), Noha (0,5). „Soupeř byl hodně nepříjemný. V družstvu má hráče různých herních stylů včetně obranáře. Možná, že utkání bylo z naší strany poznamenáno zbytečnou nervozitou,“ viděl utkání Roman Dráždil. V nedělním utkání proti favorizovaným Českým Budějovicím se Boru moc šancí na úspěch nedávalo.

Hráči tak neměli co ztratit a snažili se uhrát přijatelný výsledek. Čtyčhry se domácím nevydařily a prohrávali 0:2. Potom ale všichi hráči ukázali velkou bojovnost a Borští se dostali do vedení, které udržovali až do závěru. V něm se ovšem projevila větší zkušenost hostů, kteří duel zremizovali 9:9. Body Boru: Dráždil (4), Pour (2), Chvátal (2), Budín (1). „Před utkáním bychom remízu asi brali, ale vzhledem k průběhu utkání to je určitě ztráta bodu,“ hodnotil zápas Roman Dráždil. V borské sokolovně se po oba dny, zejména v neděli s Pedagogem České Budějovice, hrál kvalitní stolní tenis a k dobré úrovni přispěli měrou vrchovatou také domácí borci.