Bilance dalšího kola extraligy žen ve stolním tenisu je pro družstvo S. Bor TeVo Caesarpadesátiprocentní . Zatímco v sobotu dokázalo snadno zvítězit s TTC Litoměřice 7:3, o den později prohrálo stejným výsledkem se Slavojem Praha.

Jak „chutná“, v tom dobrém, extraligový chlebíček, předvedly na domácích stolech borské hráčky proti Litoměřicím. V sestavě Kaba, Radnicová a Gallerachová borský tým své soupeřky přejel a příznivci stolního tenisu se měli opravdu na co dívat. K výhře dvěma body přispěla Nikola Galerachová, Radka Kaba a Lenka Radnicová každá ke svým dvěma výhrám přidaly ještě bod ve čtyřhře. „V sobotu vládla velká spokojenost. Děvčata předvedla zajímavé představení stolního tenisu, hrálo se zcela v naší režii,“ řekl k utkání trenér S. Bor Josef Vacík.

V neděli ale borský tým doslova vyhořel a se Slavojem Praha prohrál hladce 3:7. V sestavě se objevila také Marta Lněničková, která v sobotu vypomáhala rezervě v divizi žen. Za Bor po bodu získaly Kaba, Radnicová a Lněničková. „Klíčové pro utkání bylo, že ani jedna z domácích hráček se nedovedla vyrovnat mladičké Dáše Blaškové, která je velkým talentem českého stolního tenisu,“ viděl jednu z hlavních příčin prohry domácího týmu trenér Josef Vacík. „Určitě druhé utkání bylo pro nás trenéry hodně poučné,“ dodal borský trenér. Vedení borskému týmu přibyly na čele vrásky v posledním utkání. „Aby nebylo toho špatného dost, Radka Kaba si v závěrečném zápasu poranila koleno,“ dodal Vacík. Další utkání čeká borské družstvo za čtrnáct dní v Hodoníně.