Kulturní dům ve Stříbře byl dějištěm druhého kola Oblastní ligy žákovských družstev a jednotlivců Plzeňského a Karlovarského kraje v zápase ve volném stylu. Pořadatel klání oddíl Zápas Stříbro vyslal do boje také své borce, kteří vybojovali sedm medailí.

„Turnaje se zúčastnilo sedm klubů. Naši borci si nevedli vůbec špatně. Výsledkem je sedm medailí pro naše družstvo, což je dobrou předzvěstí pro třetí kolo, které se uskuteční v Mariánských Lázních," poznamenal jeden z trenérů Zápasu Stříbro Tomáš Adam.
V kategorii přípravky se umístili do 30 kg Jan Plzák třetí, do 32 kg byl druhý Jakub Nikitinský, v hmotnosti do 37 kg získal Jiří Benedik stříbro a stejný kov vybojoval do 43 kg Jan Benedikt.

V kategorii mladších žáků do 65 kg byl Jakub Fieldelr druhý a stejného umístění získal ve váze do 80 kg Bohuslav Pírka. V kategorii žáků pak do 86 kg obsadil Pavel Krüger třetí místo.

„Z výsledků je patrné, že si kluci nevedli špatně. Je pravdou, že někteří na sobě musí ještě zapracovat, aby odbourali trému i technické nedostatky. Je škoda, že zásluhou trémy „neprodají", to co mají natrénováno. Výsledky by je měly povzbudit k většímu nasazení v tréninku. Za oddíl Zápasu Stříbro bych jim chtěl poděkovat za vzornou reprezentaci," byl spokojený trenér.

„Také bych touto cestou chtěl poděkovat Městskému kulturnímu středisku Stříbro, se kterým už delší dobu vzorně spolupracujeme při zajištění této akce a to každoročně. Za přípravu sálu jim patří velký dík," dodal k závodům Adam.