První tým S. Bor TeVo Caesar sehrál na domácích stolech úvodní zápas extraligové sezony žen ve stolním tenisu. Domácí hráčky posílené o Alexandru Pelcmanovou vstup do sezony nezvládly a prohrály se Slavojem Praha 2:8.

Utkání se pro domácí vyvíjelo až nepochopitelně nepříznivě a celková porážka 2:8 hovoří za všechny komentáře. Dva body získala jen nová posila týmu Alexandra Pelcmanová. Jinak Bor prohrál šest zápasů 2:3. Na velkou sílu soupeře upozorňoval před utkáním trenér Pavel Gallerach a zdůraznil, že případný úspěch povede jen přes výhru ve čtyřhře. Před solidní diváckou kulisou se hrál v sokolovně pin pong na hodně vysoké úrovni a opravdu se bylo nač dívat. Borské hráčky nezvládly koncovky zápasů a proto je pro ně výsledek hodně krutý.

„Podle odehraného dvojkola je jasné, že tento extraligový ročník bude náročnější než ty dva před tím. Máme tak o čem přemýšlet, protože už za týden přivítáme další favority. Mistra z minulé sezony Hodonín A a jeho rezervu složenou z mladých hráček,“ řekl oddílový trenér S. Bor TeVo Josef Vacík.

Před utkáním popřál týmu hodně úspěchů v sezoně starosta Boru Petr Myslivec a spolu s ním viděl utkání také majitel firmy Caesar Jaroslav Švihla, který měl milou povinnost, popřát k narozeninám vše nejlepší Lence Radnicové a předal ji dárek, který ji bude připomínat působení v týmu Boru.