Pět mladých kickboxerů a jedna kickboxerka z plánského klubu E.H. security kick-box gym se zúčastnilo národního poháru ve východních Čechách. V choceňské a vysokomýtské sportovní hale si minivýprava z našeho okresu vybojovala šest medailí.

Dvěma vítězstvími v light contactu i v kick light se blýskl v kategorii starších žáků do 47 kg Lukáš Hudler. Stal se tak nejúspěšnějším reprezentantem klubu.

Ziskem dvou medailí ho napodobili i dvakrát stříbrná mladší žákyně do 28 kg Štěpánka Pavlíčková a ve stejné kategorii jako Hudler i Michal Beneš stříbrem v kick lightu a bronzem v light contactu.

Jedním stříbrem přispěl do týmové sbírky cenných kovů i mladší žák Alexandr Buben v light contactu ve váhové kategorii do 45 kg.

Zbylí dva členové klubu, mladší žák Aleš Gubáni do 28 kg a mladší žák Samuel Georgiev do 45 kg vybojovali v obou disciplínách shodně nepopulární čtvrtá místa.

„Naše účast byla velice úspěšná a jsme spokojeni,“ stručně zhodnotil východočeskou pohárovou misi trenér oddílu E.H. security kick-box gym Ladislav Hudler.

Slavoj Chodová Planá B (hráč vlevo) v úvodním kole soutěže prohrál s SKP Planá 0:6. Ani ve druhém kole se neradoval z vítězství, když podlehl 1:5 Baníku Stříbro B.
Na čele nohejbalového poháru je SKP Tachov