Družstvo žen S. Bor TeVo Caesar čekalo v extralize stolního tenisu na domácích stolech utkání s mistrem republiky ČSAD Hodonín A a jeho rezervou. Prohra s obhájcem titulu 0:10 a remíza 5:5 s rezervou, to je víkendová bilance extraligového Boru. V prvním utkání bylo jasné, že šance jsou menší, proto se mělo družstvo rozehrát a připravit se na nedělní duel. Sestava hostů budila respekt. Alena Vachovcová, dlouholetá reprezentantka, Hana Makelová, úspěšná reprezentantka v juniorkách a SHI Dan, atraktivní a kvalitní čínská hráčka.

Celé utkání si odehrála Lenka Radnicová a Marta Lněničková. Nikola Gallerachová se střídala s Radkou Kaba. „Kvalita byla jasně na straně soupeřek. Pro nás to byla další možnost zahrát si proti kvalitním hráčkám,“ řekl k utkání trenér S. Bor Pavel Gallerach. Nedělní zápas začal velmi úspěšně pro domácí. Ve čtyřhře Kaba s Radnicovou poměrně snadno porazily Ondříškovou s Pelcmanovou.

Potom dva body padly domácím do klína, když Radnicová zdolala Ondříškovou a Kaba s přehledem Tomanovou. Důležitý zápas Gallerachová – Pelcmanová domácí hráčka nezvládla především psychicky – 2:3. Následoval obrat v utkání a Hodonín šel do vedení 4:3. Gallearachovou vystřídala Lněničková, která dokázala porazit Tomanovou. Pátý bod přidala Radnicová výhrou s Pelcmanovou. „V neděli jsme sehráli s favoritem vyrovnanou partii. Vydařil se nám úvod zápasu, ale Hodoním naše slibné vedení smazal a výsledek otočil. Za současného stavu jsme s výsledkem spokojeni,“ řekl k duelu Gallerach.